האמריקאים חודשה לעונה שלישית

No Comments

האמריקאים

לידיעת צופי האמריקאים, אתם תשמחו לדעת שהסדרה חודשה לעונתה השלישית ברשת FX. האמריקאים לא נחשבת לסדרה הפופולארית ביותר ברשת FX לפחות לא כמו ילדי האנרכיה וסיפור אימה אמריקאי. אבל למרות זאת הסדרה בכיכובם של קרי ראסל ומתיו רייס המשחקים זוג סוכני ק.ג.ב המתחזים לזוג אמריקאי טיפוסי בזמן המלחמה הקרה זוכה להערכה רבה אצל הצופי בארה"ב. רוב צופי האמריקאים הם בוגרים בני 18-49 כך שFX מבטיחה לעצמה את נאמנותם של צופיה הבוגרים של ארה"ב. 
וידאו: מבט שונה על האמריקאים
אחרי עונה ראשונה עוצרת נשימה האמריקאים חזרו עם עונה שנייה רגוע הרבה יותר אבל עם זאות הסדרה מצליחה לשחזר את מספרי הרייטינג הסבירים לה זכתה בעונתה הראשונה. נשארו רק מספר פרקים בודד עד לסיומה של העונה השנייה של האמריקאים וב FX לא נשמעו שום קולות על חידוש הסדרה לעונה 3. היום יצאה הודעה רשמית מרשת FX שהזמינה 13 פרקים נוספים של האמריקאים מה שמבטיח עונה שלישית לאמריקאים ברשת FX. למרות שהרייטינג של האמריקאים הוא לא בשמיים ההודעה על חידוש הסדרה לא הפתיע רבים.  האמריקאים בשנה האחרונה זכתה להרבה מאוד ביקורות חיוביות ואין סוף מועמדויות מאז שעלתה לאוויר בשנה שעברה.

לא ניתן לדעת כמה זמן האמריקאים תהיה באוויר אבל מה שבטוח הוא שלפחות עונה אחת נוספת אנחנו נקבל מהאמריקאים וזה מספיק טוב בשבילי לפחות בשלב הזה

מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top