טריילר לסרט הנוקמים עידן אולטרון

No Comments


טריילר לאולטרון

זה הגיע שבוע לפני הזמן, הטריילר של אחד הסרטים הכי גדולים של שנת 2015 כבר כאן. בסרט השני של הנוקמים או בשמו הרשמי הנוקמים עידן אולטרון כל גיבורי העל הגדולים והמשמעותיים ביותר של מארוול (תור, האלק, אירון מן, העלמנה השחורה, הוקאיי וקפטן אמריקה) חזרו בפעם השנייה על מנת להתאחד נגד אויב חדש בדמותו של אולטרון. בקדימון אנו רואים את כל גיבורנו נלחמים בצבא רובוטים דמויי אירון מן. בנוסף לששת הנוקמים המקוריים ראינו את ניק פיורי ואנדי סרקיס לכמה רגעים ועשינו הכרות שנייה עם צמד דמויות חדשות שמצטרפות ליקום של מארוול: קוויקסילבר ואחותו מכשפת השני.
להזכירכם ראינו את הצמד בפעם הראשונה בקפטן אמריקה 2 (קפטן אמריקה חייל החורף) בסצנה שהגיע אחרי הכתוביות. מי שבאמת גנב את ההצגה בטריילר הוא האלק שהפעם מצא יריב בגודל שלו לשם שינוי, כמו כן ג'יימס ספיידר שתרם את קולו לאולטרון נשמע מצוין.
טריילר: הנוקמים עידן אולטרון
הנוקמים חוזרים במאי 2015
לפי מה שראינו בטריילר האחראי הבלעדי ליצירתו של אולטרון הוא טוני סטארק. וזה פרט חשוב מאוד לקראת סרטי ההמשך, המאורעות שיתרחשו בהנוקמים 2 יהיו סוג של טריגר למלחמת האזרחים או ליתר דיוק מלחמה פנימית בין הנוקמים (Civil War). רוב הסיכויים שבנוקמים נראה חיכוך קליל בין המשתתפים ובקפטן אמריקה 3 נראה כבר משהו הרבה יותר רציני. כשקפטן אמריקה ואירון מן ילכו ראש בראש עד שאחד מהם יסיים את הקריירה.

הנוקמים 2 מגיעים לקולנוע ב 1 למאי 2015


מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top