ג'קי צ'אן מוציא סרט חדש - דרגון בלייד

No Comments

דרגון בלייד טריילר

כמו שציינו בדף האודות לרוב אנחנו לא מסקרים את מה שקורה עם יצירות זרות שלא דוברות אנגלית. אבל ישנם מקרים בהם צריך להתייחס לפרויקטים מסוימים ולהוציא אותם מהכלל, דרגון בלייד (Dragon Blade) הוא אחד מאותם סרטים.
דרגון בלייד הוא יצירה סינית שבוימה ע"י דניאל לי כאשר בתפקידים הראשיים ניתן למצוא את ג'קי צ'אן הכול יכול, אדריאן ברודי שהלך לעיבוד בזמן האחרון וג'ון קיוזאק שמנסה להחיות את הקרירה המקרטעת שלו.

הסרט מבוסס על הסיפור של הלגיון הרומי שפילס את דרכו עד לסין הרחוקה על מנת להשתלט על נתיב המשי שהיה נתיב הסחר העיקרי בין המערב למזרח. ברודי המגלם את גנרל טיבריוס עושה את דרכו לסין אבל נאלץ להתמודד עם התנגדות עזה מכיוונם של: מפקד צבע סיני (ג'קי צ'אן) ששילב כוחות עם גנרל רומי אחר ליסיוס (קיוזאק).
הבחירה ב 3 השחקנים נראית תמוהה, ברודי וקיוזאק אף פעם לא השתתפו בסרט היסטורי מהסוג הזה כשגם ג'קי צ'אן לא מוכר בתור שחקן דרמות טיפוסי. למרות זאת מהטריילר נראה שהסרט שווה צפייה בגלל הקרבות האפיים וגם בגלל שקיוזאק וברודי מציגים זוג דמויות אמינות יחסית. 
הדיאלוגים היחידים שניתן לראות בטריילר הנוכחי הם רק האינטראקציה בין ברודי לקיוזאק בגלל שהמפיצים מכוונים חזק לכיוון השוק המערבי למרות שהסרט ברובו המוחלט הוא במנדרינית.
טריילר: דרגון בלייד - Dragon Blade
ג'קי צ'אן, ג'ון קיוזאק ואדריאן ברודי בדרגון בלייד

מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top