חוליית המתאבדים, תמונה ראשונהחוליית המתאבדים

עם עלייתם של הנוקמים עידן אולטרון למסכי הקולנוע נכנסנו רשמית לעונת שוברי הקופות של הקיץ. בזמן שמארוול עושים חייל עם הסרט של השנה, אצל היריבה המרה די סי קומיקס מתכוננים לקראת שנת 2016. שם לאחים וורנר יהיה משהו ביד שייתן פייט ראוי לאולפני מארוול. כולם בדי סי מתרגשים לקראת באטמן נגד סופרמן שחר הצדק אבל הסרט הבאמת מסקרן של אותה שנה יהיה חוליית המתאבדים (Suicide Squad) של דיויד אייר.


בתקופה האחרונה פוזרו שמועות שהג׳וקר של ג׳ארד לטו ייתן הופעת אורח בבאטמן נגד סופרמן. מצד שני באטמן של בן אפלק יכול להופיע בתפקיד זעיר בחוליית המתאבדים.
עד כה שמועות והשערות, אתמול שוחררו תמונות ראשונות מהפקת חוליית המתאבדים שם ניתן לראות את כל הצוות המורחב של הסרט הכולל את אדם ביץ׳ - סליפנוט, ג׳יי קורטני - בומרנג, קרן פוקוהרה - קטאנה, קארה דלווין - אנצ׳אנטרס, ג'ואל קינמן - ריק פלאג, מרגו רובי - הארלי קווין, וויל סמית דדשוט, אדוואלה אקינויה אגבג'ה - קילר קרוק וג׳יי הרננדז - אל דיאבלו.
התמונה בהחלט שווה יותר מאלף מילים, ידענו שהפוטנציאל של הסרט היה עצום ואחרי שחרור התמונה שמרכזת את כל צוות הנבלים אנחנו לא יכולים כבר לחכות ל 2016. 
לצד התמונה שמרכזת את כל הצוות שוחררה גם תמונת סולו של דדשוט, התלבושת דומה מאוד למה שראינו מהדמות בחוברות הקומיקס כאשר גם נראה את המסכה המסורתית של פלויד לאוטון בסרט הקרוב.

רשימת הסרטים של די סי קומיקס / האחים וורנר

25 מרץ 2016 - באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק
5 אוגוסט 2016 - חוליית המתאבדים
23 יוני 2016 - אשת חייל / וונדר וומן
17 נובמבר 2017 - ליגת הצדק
23 מרץ 2018 - הברק - The Flash
27 יולי 2018 - אקוומן
5 אפריל 2019 - שאזאם
14 יוני 2019 - ליגת הצדק 2
3 אפריל 2020 - סייבורג

19 יוני 2020 - הפקח הירוק


מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top