כותבים קבועים


האנשים מאחורי האתר - מגדלור

נכון להיום צוות האתר מורכב ממספר אנשים מצומצם שמתחזקים את האתר. הם האנשים שאחראים על כל התוכן הכתוב כמו גם כל מה שנלווה לתחזוקה השוטפת של האתר.

כותבים קבועים של האתר מגדלור:

סשה שפירו
Pinterest

סשה הוא העורך הראשי של האתר ואחראי על עדכון רוב התוכן ותחזוקה שוטפת של האתר. הוא מעדכן את קוראי מגדלור בכל מה שקשור לחדשות קולנוע וטלוויזיה. סשה הוא פריק של סרטים לרוב סרטי אקשן חסרי תכלית, קומדיות הזויות, הוא מת על מדע בדיוני ולא מוותר על שום דבר שקשור לפנטזיה.

שירה דמבוביץ'

שירה היא מבקרת הקולנוע של המגדלור היא חובבת בעיקר סרטי מתח וסרטי קומדיה משובחים ואיכותיים. שירה היא חובבת סרטי נוסטלגיה מושבעת, היא צפתה במאות סרטים עד היום ומבטיחה להביא לכם את הקולנוע במיטבו. אחת השאיפות שלה הוא לכתוב תסריט בעצמה. בנוסף להיותה מבקרת הקולנוע שלנו היא מאוד מוכשרת בכתיבה ובשירה.  

עומרי לוין

הוא הכותב האורח של האתר הוא יביא לכם את מיטב הסדרות וסרטי המתח והפעולה, יהיה הרבה אקשן והרבה כייף תעקבו אחריו כי לא תרצו לפספס. עומרי הוא מומחה בפרסום ושיווק והוא תורם את חלקו לרוב מאחורי הקלעים  בקידומו של המגדלור.


איתי חורב

איתי הוא הכותב האורח של האתר. איתי סיקר את עונה 6, 7 ו- 8 של משחקי הכס. כמי שקרא את ספרי הסדרה של שיר של אש ושל קרח הוא מביע את תסכולו מכל מה שלא הגיוני במשחקי הכס במהלך ריצתן של העונות האחרונות של הסדרה. אתם מוזמנים להתרשם מהסקירות שלו כאן - סקירות משחקי הכס.


P writing blue
P writing blue (Photo credit: Wikipedia)

הצטרפות לאתר ככותבים אורחים

אם אתם מרגישים שאתם יכולים לתרום ולהתפתח ביחד איתנו, אתם מוזמנים להצטרף ולהפוך לחלק מצוות האתר. אנחנו תמיד נשמח לקבל פרספקטיבה חדשה על עולם הקולנוע והטלוויזיה המודרני. לפני שאתם יוצרים קשר עברו על הקווים המנחים שלנו לכתיבת מאמרים עבור האתר - קווים מנחים לכותבים אורחים.
back to top