טיזר לפרוייקט החדש של סטיבן אמל - קוד 8 ( Code 8 )


מבט ראשון על סרט קוד 8 ( Code 8 ) של סטיבן אמל

2 הבנים לבית אמל עושים חייל בשנים האחרונות. כולנו מכירים את סטיבן אמל שימשיך לככב לפחות עונה נוספת בסדרת הדגל של רשת CW - החץ הירוק. סטיבן ממשיך לגלם את אוליבר קווין (החץ) גם בסדרות הספינוף של CW וכך עזר לרשת ולעולם הטלוויזיוני של דיסי להתבסס על המסך הקטן וליצור ייקום שלם המקושר בין כל סדרות CW. כאשר גם סופרגירל של רשת CBS תצטרף ליקום הטלוויזיוני ובעונה הבאה אולי נראה את החץ של אמל עושה הופעת אורח בסדרה של CBS. השנה נראה את אמל משתדרג משמעותית מעולם הטלוויזיה עם מעבר לקולנוע שם נראה אותו מגלם את קייסי ג'ונס בסרט ההמשך לצבי הנינג'ה (צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים).

בו בזמן בן דודו של סטיבן - רובי אולי לא נחל את אותה ההצלחה אבל גם הוא הספיק להופיע בתור חצי מהצוות של פיירסטורם בסדרת הספינוף של החץ - הפלאש. כמו כן רובי הופיע השנה בתחייה המחודשת של תיקים באפילה. 
כבר תקופה ארוכה שהבני דודים רצו לעבוד על פרויקט משותף ובשביל זה פינו את לוח הזמנים כדי ליצור בשבילנו את קוד 8 (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב - Code 8 ). סטיבן שיחרר את הטיזר הראשון לסרט בעמוד הפייסבוק שלו וכתב : אני עבדתי על משהו, כמו גם רובי וסאנג (סאנג קאנג מסרטי מהיר ועצבני).

הטיזר מציג בפנינו סרט מדע בדיוני בו 4% מאוכלוסיית העולם ניחנים בכוחות מיוחדים שמהווים 60% מכלל המעצרים המשטרתיים באותו העולם. מהטריילר ניתן לראות שניידת משטרה מגובה ברחפת שמשחררת 2 אנדרואידים משטרתיים מגיעים לעצור את דמותו של רובי.חוץ מזה אי אפשר לראות פרטים נוספים על הפרויקט אבל זה ישתנה כי פרופיל הטוויטר של הפרויקט צייץ שב 22 למרץ אנחנו נקבל טריילר מלא לסרט. 

ממבט ראשון לא קשה להבין שאין כאן חידוש משמעותי והפרויקט יהיה דומה מאוד למה שראינו מסדרת 4400 או אנשי המחר (The Tomorrow People ) בה רובי אמל הופיע בעבר. הכול מתבסס בעיקרון על היסודות של האקס מן ומי אנחנו שנגיד לא לפרויקט נוסף של מדע בדיוני בייחוד כשמדובר באנדרואידים שהולכים לעשות הרבה מאוד צרות לרובי אמל וחבריו.
בהמשך מנשיך לעדכן בגורל הפרויקט של קוד 8.

סרט קצר - קוד 8


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סרטים מומלצים 🎦 : 8 סרטי קולנוע חדשים שיהיה פשע לפספס ב 2024 חלק א

סדרות מומלצות: 20 יצירות מופת שאתם חייבים לראות ב 2023

5 סדרות מומלצות מהן נפרדנו במהלך 2020-2022