רשימת 24 סדרות מומלצות שאתם חייבים לראות ב 2020


סדרות טלוויזיה מומלצות לעונת 2020

לקראת עונת 2020 הבאה לטובה, אנחנו נרכיב לכם את רשימת הסדרות הכי טובות שרצות / יתחילו / ימשיכו את ריצתן בטלוויזיה האמריקאית בתקופה הקרובה. בד"כ כל רבעון אנחנו ממליצים לכם על כמה סדרות חדשות שלדעתנו שווה לכם לבדוק אותן. בפוסט זה אנחנו דוגמים את המציאות המשמעותיות מאותם מאמרי המלצה. כאן נשתף אתכם את הסדרות המומלצות שכבר עברו כיברת דרך ולכם אסור לפספס אותן. הסדרות הבאות הן הסדרות אחריהן צוות המגדלור עוקב והם המלצה אישית שלנו שכבר הוכיחה את עצמה.
לפני שאנחנו נעבור על הסדרות אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק ולהצטרף לקבוצת צופים סדרתיים שלנו.
סדרות מומלצות של אתר מגדלור 2020 xsru, nunkmu,
סדרות מומלצות שפשוט פשע לפספס

ג'ק ראיין - Jack Ryan

הסדרה מבוססת על דמות מסדרת הספרים של טום קלנסי. המגוללת את סיפורו של סוכן סוכנות ה CIA מתחילת דרכו בסוכנות ועד הטיפוס לפסגה הכי גבוהה בשירות המדינה. הסדרה בשלב זה מתרכזת בשנותיו הראשונות של ג'ק ראיין בסוכנות הביון החל משתחילת עבודתו כאנליסט שמתחיל ללכלך את הידיים ומעברו בהדרגתיות לתפקיד שטח אליו הוא נגרר על מנת להציל את העולם מפני איומי טרור המאיימים על העולם. הסדרה במידה מסוימת מזכירה את 24 רק שהיא הרבה יותר מחוברת לקרקע וריאליסטית. רק חבל שבעונה השנייה של הסדרה מישהו באמזון החליט לדחוף אג'נדות פוליטיות בזמן עיוות המציאות היומיומית של הסביבה בה העונה התרחשה. מוזמנים לקרוא את הביקורת לעונה 1 של הסדרה שכתבנו בזמנו כאן.
שחקנים – ג'ון קראסינסקי, וונדל פירס, אבי קורניש, נעומי ראפושה, ג'ון הוגנאקר ומייקל קלי.
העונה השנייה של הסדרה עלתה לשירות הסטרימינג של רשת אמזון.

טריילר ג'ק ראיין עונה 1

ג'ק ראיין מתחיל את תפקידו החדש ב CIAוכבר נתקל במזימה של חוליית טרור לבצע מגה פיגוע נגד העולם המערבי.

 • וויצ'ר - Witcher
זה לא ממש היה משנה אם שרפתם שעות על וויצ'ר 3 במחשב או שלפני כמה שנים התמכרתם לספרים. כולם כולל כולם חיכו בקוצר רוח במהלך 2019 לעלייתה של סדרת וויצ'ר ברשת נטפליקס. סדרת וויצ'ר השאפתנית מציגה בפנינו את גראלט מריוויה, שהוא לוחם / מכשף המתמחה בהשמדת שדים בעולמו. וויצ'ר היא הבטחה עצומה עבור נטפליקס שאמורה להיכנס למשבצת של משחקי הכס. הנרי קאוויל (סופרמן במילואים בשבילכם) שנבחר לגלם את דמותו של גראלט מריביה מוביל קאסט אלמוני אך מבטיח של שחקנים איכותיים. הטריילר השני הקפיץ את רמת ההייפ אצל רוב האנשים שחיכו לסדרה החדשה של נטפליקס. לנו רק נשאר לספור את הימים עד לעליית העונה הראשונה לשרות הסטרימינג של נטפליקס.
שחקנים – הנרי קאוויל, מיאנה בורינג ואניה צ'אלוטרה
וויצ'ר עלתה עם עונתה הראשונה ב 20 לדצמבר 2019 בנטפליקס וכבר חודשה לעונה 2.

המכשף | טריילר אחרון | NETFLIX

ביבשת זרועת רוע, דרכיהם של צייד מפלצות, קוסמת ונסיכה תועה מצטלבות. "המכשף" בכיכובו של הנרי קאוויל, מגיע ב-20 בדצמבר

 • מנדלוריאן - The Mandalorian
דיסני + השיקו את סדרת המנדלוריאן על האקדוחן בעולם של מלחמת הכוכבים בתקופה שבין נפילת האימפריה והמסדר הראשון. הטריילר הראשון מרשים בצורה מפתיע, עד לרמה שצופים בטריילר של סרט קולנוע עם תקציב של 200 מיליון דולר. זהו הפרויקט הבולט ביותר של דיסני + עד כה. עד שסדרות מארוול יתחילו לעלות בשרות הסטרימינג החדש המנדלוריאן היא הפנינה האיכותית ביותר של שרות הסטרימינג החדש, עד כדי כך שאחרי סיומה של העונה הראשונה חלק גדול מהמנויים פשוט עזבו.
שחקנים - פדרו פסקאל, ג'ינה קראנו, קארל וויתרס, תאיקה ואיטיטי, ניק נולטי וגיאן קארלו אספוסיטו.
המנדלוריאן עלתה עם פרק הבכורה בדיסני + ב 12 לנובמבר

המנדלוריאן - טריילר מתורגם (מלחמת הכוכבים)

הוא שמה של סדרת טלוויזיה אמריקאית, אופרת חלל לייב אקשן שתשודר בשירות הסטרימינג של דיסני. אירועי הסדרה יתרחשו ביקום מלחמת הכוכבים שנוצר על ידי ג'ורג' לוקס...
 • הבנים - The Boys

סדרת The Boys היא אחת מסדרות גיבורי העל (או במקרה זה האנטי גיבורים) הכי מבדרת שתתקלו בה על המסך הקטן. היא לקחה את הגיבורים הגדולים של די סי ומארוול ופשוט עשתה להם העתקים שהושחתו ערכית. הכול כדי להציג לנו תמונה ריאליסטית (עד כמה שאפשר) של מה שיכול לקרות כאשר גיבורינו האהובים יכולים לעשות את כל מה שעולה עם רוחם. סדרה שראינו לאחרונה שמציגה את גיבורינו האהובים באור אפל הייתה פאוורס שבוטלה לאחרונה. The Boys היא פחות קודרת מ Powers אך מבדרת הרבה יותר.
שחקנים – קארל אורבן, אנתוני סטאר, אליזבת שו וארין מוריאטי
העונה הראשונה של הסדרה עלתה לאמזון.

The Boys - Final Trailer

גיבורי העל בסדרת הבנים לא ממש מתנהגים כמו הגיבורים להם התרגלנו

 • קרניבל רואו – Carnival Row

סדרת פנטזיה אורבנו-ויקטוריאנית המציגה בפנינו את חייהם הקשים של היצורים הקסומים (פיות, מינוטאורים ...) בעולמם של בני האנוש. הסדרה מציגה עולם בו היצורים הקסומים הוגלו מארצם ואלה ששרדו הגיעו לעיר בורג' בה הם מקבלים יחס של אזרחים סוג ב ומנסים לשרוד בסביבתם הלא טבעית. הסיפור סובב סביב ההיסטוריה של זוג אוהבים: בן אנוש ופיה, להם היסטוריה המתפרסת על פני 7 שנים עם תהפוכות קיצוניות. כל זה מטובל ברוצח סדרתי שרוצח מכל הבא ליד. מה שהופך את כל תושבי העיר להיות מאוד לחוצים. לעוד מידע על הסדרה אתם מוזמנים לבקר במאמר ביקורת פיילוט קרניבל רואו שכתבנו לאחרונה.
שחקנים – אורלנדו בלום וקארה דלווין
העונה הראשונה של הסדרה עלתה לאמזון.

Carnival Row Season 1 - Official Trailer

פנטזיה קודרת בה לא הכל הוא סיפור מהאגדות

 • ג'ט - Jett

ג'ט היא סדרת פשע המגוללת את סיפורה של שודדת מקצועית (קארלה גוגינו) שלאחרונה השתחררה מהכלא וכבר הצליחה להסתבך מחדש עם כמה ברוני פשע רציניים. בזמן תמרון חייה המקצועיים מול מאפיונרים, אם זה ביצוע מעשי שוד נועזים ואם זה "יעוץ" בתחומה, היא מגדלת את בתה הקטנה. בו בזמן היא מנסה לצאת מפלונטר לא קטן אליו היא הכניסה את עצמה לאחרונה. תוך הכנסת הצופה לתוך עולמה האפל וההיכרות עם הגיבורה אם זה בהווה ואם זה בקפיצות אחורה בזמן לארועים שבנו את דמותה. הסדרה משודרת ברשת סינמקס מה שאומר שיש המון ערום (דיי מופרז לפעמים) אבל העלילה סבירה שמצליחה להשאיר את הצופה בעניין.
שחקנים - קארלה גוגינו, ג'יאנקרלו אספוזיטו, גיל בלוס, מייקל ארונוב ואלנה אניה.
העונה הראשונה הסתיימה וכעת הסדרה מחפשת רשת אחרת עבור העונה השנייה.

טריילר ג'ט

קרלה גוגינה היא ג'ט בסדרת הפשע של סינמקס

 • לוחם – Warrior

סדרה המתארת את סיפורו של צעיר סיני בשלהי המאה ה 19, שעשה את הדרך הארוכה לארה"ב על מנת להתאחד עם מישהי מעברו בסין. הגיבור הוא לוחם מיומן באומנויות הקונג פו והוא מנצל את כישרונו כדי לשרוד בעולם החדש. הסדרה מגוללת את סיפור הכנופיות הסיניות בעיר סן פרנסיסקו. ההתמודדות של הסינים בתוך החברה האמריקאית (עם הקהילה האירית בפרט) והיחס שהם מקבלים מהרשויות והמשטרה. הסדרה היא דיי אלימה ובאותו הזמן מצליחה להציג לנו כמה דמויות שאפשר להקשר אליהן. הסדרה במקור אמורה היתה להתבסס על סיפור אותו כתב ברוס לי, אך שונתה למתכונת של הלוחם שקיבלנו כאן. מהצד שלנו אין תלונות ואם אתם נהנים מסדרות סינמקס (באנשי, מכת נגד) אתם תאהבו גם את הלוחם.
שחקנים – אנדריו קוג'י, דיאן דואן, אוליביה צ'אנג, ג'ו טסלים, הון לי וג'ואנה וונדרהאם
העונה הראשונה של הסדרה עלתה לרשת סינמקס 

טריילר לוחם

לוחם נמצא במרכז מלחמת הכנופיות הסיניות בסן פרנסיסקו של 1800

 • אקדמיית המטריה - The Umbrella Academy

סדרה מבוססת קומיקס קצת שונה ממה שיצא לנו להכיר בשנים האחרונות. ההתמקדות היא ב 7 ילדים שנולדו באותו יום בנסיבות מוזרות ולכל אחד יכולות על מיוחדת משלו. הילדים נרכשו ע"י אלמן עשיר ודיי מטורף שהכשיר את הילדים ללחימה בפשע ומימוש הפוטנציאל הגלום בהם. העלילה המרכזית מפגישה אותנו עם האחים כאשר הם כבר בוגרים בשנות השלושים לחייהם. האחים מסוכסכים בינם לבין עצמם כמו עם אביהם המאמץ. אירועה טראומטי מאחד את כולם כדי שבסופו של הדבר הם יוכלו להציל את העולם. הסדרה היא לא סדרת קומיקס קלאסית, מתבססת על אלמנט המסע בזמן שיושם כאן בהצלחה מרובה. הסדרה מאופיינת בברוטאליות גראפית אותה אנחנו לרוב לא רואים בסדרות מבוססות קומיקס בדרך כלל.
שחקנים – טום הופר, אלן פייג' ודייויד קסטנדה
העונה הראשונה של הסדרה עלתה לרשת נטפליקס

אקדמיית המטרייה טריילר רשמי

"אקדמיית המטרייה" מגוללת את סיפורה של משפחה לא מתפקדת של גיבורי-על, שנותרו לה שמונה ימים להתאפס על עצמה ולהציל את העולם

 • מכת נגד גרסה 3.0 Strike Back

זהו גלגולה השלישי של סדרת מכת נגד שחזרה עם עונה שנייה של הצוות השלישי של יחידה 20 בצבא הבריטי. הצוות כולל  כמה בריטים אמריקאי, הודית והפעם גם רוסיה. הצוות רודף ונלחם בטרוריסטים על פני כל העולם (הפעם ביבשת אסיה). בסה"כ מכת נגד כמו שהיא הייתה באדפטציה הקודמת עם סקוט וסטונדבריג' גם הפעם היא סדרת אקשן טהור, היחידה שיש כיום על המסך הקטן. מציגה המון פיצוצים, יריות, קרבות מגע מלא וכל מה שחובב אקשן ממוצע רוצה לראות מסדרת פעולה קלאסית. הנופים וכריאוגרפיית התנהלות הצוות במהלך המבצעים מחפה על העלילה הלוקה בחולשה קלה. בסה"כ מכת נגד של העונה השביעית היא בהחלט שוות צפייה.
שחקנים - וורן בראון, דניאל מקפרסון, אלין סמרואטה, ג'יימי באמבר ויסמין קיי אלן.
העונה השביעית רצה בתחילת 2019 ברשת סינמקס וסקיי הבריטית.

טריילר מכת נגד

"מכת נגד" ("Strike Back") היא דרמת אקשן של רשת "סינמקס" האמריקאית ו-Sky הבריטית, שנוצרה על ידי אנדי האריס ("המלכה", "החשוד העיקרי") ואיליין פייק ("רליק") על פי הספר "מכת נגד" מאת כריס ראיין

טיטאנים - Titans

סדרות הטיטאנים היא הסדרה הראשונה של שרות הסטרימינג של די סי והיא מציגה בפנינו את דמויותיהם הקודרות של רייבן, רובין, ביסט בוי וסטארפייר כאשר אנחנו גם עושים היכרות עם דמויותיהם של הוק ודאב שדיי גונבים את הצגה למרות זמן מסך המוגבל שניתן להן. כמו כן אנחנו מקבלים כמה הפתעות מדמויות די סי נוספות וכמובן באטמן שתמיד נמצא ברקע ומשחק תפקיד דיי חשוב בסדרה שלא מתרכזת בו.
שחקנים – ברנטון טוואלטס, רייצ'ל רות' ואלן ריצ'סון
העונה השניה של הטיטאנים עלתה לשרות הסטרימינג של די סי, כמו כן ניתנת לצפייה כעת בנטפליקס.

טיטאנים טריילר רשמי

"הסדרה ""טיטאנים"" עוקבת אחרי רובין המגיח מתוך הצללים של גות'אם סיטי כדי להוביל קבוצה של גיבורים - רייבן, סטארפייר וביסט בוי. גיבורי העל הצעירים מאחדים כוחות לכדי צוות חדש ונאבקים בשדים הפנימיים שלהם

 • קוברה קאי – Cobra Kai

אחת מהסדרות המרתקות שקיבלנו לאחרונה היא ללא ספק קוברה קאי. הסדרה היא המשך ישיר לסרט הראשון בסדרת סרטי קרטה קיד. 30 שנה אחרי הסרט אנחנו עושים היכרות מחודשת עם 2 היריבים המרים: דניאל לרוסו וג'וני לורנס. הפעם נראה שדמותו של לורנס זוכה למירב הפוקוס וזהו שינוי מרענן כי הפעם אנחנו צוללים הרבה יותר עמוק ומתחילים לפענח את דמות הנבל של אותו סרט משנות השמונים. 
שחקנים – וויליאם זבקה וראלף מאצ'יו
העונה השנייה שודרה ביוטיוב רד וכבר חודשה לעונה 3.

טריילר קוברה קאי

ג'וני לורנס ודניאל לרוסו ממשיכים להלחם אחד בשני 30 שנה אחרי בקוברה קאי

 • פחמן משודרג – Altered Carbon

פחמן משודרג היא אחת הסדרות המושקעות ביותר של נטפליקס מבחינה ויזואלית. הסדרה מציגה בפנינו עתיד פוסט אוטופי בו בני האדם גילו את חיי הנצח ועשירי אותו עולם יכולים לחיות לנצח. בני האדם של אותו עולם מתייחסים לגופם כאילו הוא בגד אותו הם מחליפים במידת הצורך בלי לחשוב פעמיים. גיבור הסדרה הוא לוחם לשעבר שחוזר לתחייה אחרי 250 שנה על מנת לפתור תעלומת רצח של המאת' (האיש העשיר והמשפיע של אותו עולם) עוצמתי. הסתקרנתם ? מוזמנים לקרוא את הביקורת המלאה לעונה 1 של פחמן משודרג.
שחקנים – ג'ואל קינמן, ג'יימס פיורפוי, דישן לאכמן (Dichen Lachman) ומרתה היגרדה.
פחמן משודרג שוחררה עם עונתה הראשונה לרשת ע"י נטפליקס בתחילת פברואר.כאשר בפברואר 2020 העונה השנייה אמורה לעלות לשירות הסטרימינג

פחמן משודרג טריילר מתורגם

פחמן שונה היא סדרת מדע בדיוני חדשה אשר מתרחשת בעוד למעלה מ-300 שנה, בעידן שבו אפשר יהיה ליצור הקלטה דיגיטלית של המוח שלנו, ולהעביר אותה מגוף אחד לשני

 • סיפורה של שפחה - Handmaid's Tale

סיפורה של שפחה היא אחת הסדרות המצמררות שאי פעם תתקלו בהן. הסדרה מתארת את ארה"ב בה רוב האוכלוסייה היא עקרה ורק מספר מצומצם של נשים יכול ללדת ילדים על מנת שהאנושות תשרוד. המדינה התדרדרה לידיהם של פנאטים קיצוניים בה משטר טוטליטרי קובע חוקים חדשים על מנת לשמר את כוחו כמו גם את כוחם של בכיריו.
שחקנים - אליזבת מוס, ג'וסף פינס, סמירה ויילי ואיבון סטראחובסקי.
הסדרה עלתה עם עונתה השלישית לרשת הולו.

סיפורה של שפחה טריילר - עונה 3

דרמה מצמררת של רשת הולו

 • איש העתיד - Future Man

סדרת מסע בזמן משמשלבת בתוכה אלמנטים של משחק מחשב, פעולה וכמובן קומדיה. הסדרה לא ממש לוקחת את עצמה ברצינות ונוהגת ללגלג על הוליווד, אנשי תעשיית הבידור בכירים ואיך לא על כל סרטי הפעולה ומדע בדיוני הגדולים עליהם גדלנו. בדיחות בצד ישנה עלילה נחמדה והפרודיה של הסדרה על עצמה לא מפריעות לצופה ליהנות מבידור על טריפים של איש העתיד.
שחקנים - ג'וש הטצ'נסון, אליזה קופה, דרק ווילסון והאולי ג'ול אוסמנט.
הסדרה סיימה את עונתה השניה ואמורה לחזור עם עונה 3 לרשת הולו.

טריילר של איש העתיד

פרודיה עתידנית על הכל

 • הרקיע - The Expanse

זוהי סדרת מדע בדיוני הטובה ביותר שיש כיום על המסך הקטן. הסדרה מתארת את העולם העתידני (המאה ה 23) בו בני האדם מתחלקים ל 3 קבוצות עוינות אחת לשנייה ומתפרשים על פני שלוש מערכות כוכבים עיקריות: כדור הארץ שנשלט ע"י האו"ם, מאדים שנמצא תחת משטר צבאי. כל שאר תושבי הגלקסיה מתפרשים על פני תחנות חלל קטנות יותר התלויים יותר מכל בממצאים של הכורים בחגורת האסטרואידים. הסדרה מתמקדת לרוב באותם כורים שעובדים וחיים בחלל ומייצרים את צמד המצרכים החשובים ביותר עבור תושבי החגורה - מים ואוויר. במהלך השנים האחרונות נושבות רוחות מלחמה והמתח בין תושבי הגלקסיה בשיאו. הסדרה נוטה להזכיר את בטלסטאר גלקטיקה (שהיא הרף עליו כל סדרות מדע בדיוני בימינו מכוונות), מה שאומר שהיא איכותית ומאוד רצינית יחסית לז'אנר בו היא נמצאת.
שחקנים - סטיבן סטרייט, ווס צ'אטם ודומיניק טריפר
העונה הרביעית עלתה לרשת אמזון.

טריילר לעונה 4 של הרקיע

הרקיע היא סדרת מדע בדיוני הטובה ביותר שיש כיום על המסך הקטן

סדרות מומלצות נוספות:

 • הממלכה האחרונה - The Last Kingdom

הסדרה מתרכזת באנגליה במאה התשיעית כאשר במרכז הסיפור אנו עושים הכרות עם אוטרד, נער אנגלי צעיר (אותו אימצה משפחת ויקינגים) המוצא את עצמו במרכז מלחמות השליטה בין האנגלים לויקינגים הדנים. הנער מבין שהוא צריך לבנות לעצמו חיים חדשים אבל נלחם באופן מתמיד בתוך עצמו ועם עצמו בגלל שבשביל הדנים הוא בוגד שרצח את משפחתו (למרות שהוא הופלל ברצח) ובשביל האנגלים הוא ויקינג דני שפלש לארצם. במהלך הסדרה הוא מפלס את דרכו בעולם החדש תחילה בעזרתה הרבה של חברת הילדות הנעמנה שלו ברידה ובהמשך הדרך כשאין לא ברירה הוא נאלץ להתמודד לבדו מול הלחצים משני הצדדים, גם האנגלים וגם הויקינגים.
שחקנים - אלכסנדר דריימון, איאן הארט ודייויד דאוסון.
הממלכה האחרונה סיימה את עונתה השנייה בשנת 2017 ברשת BBC America

טריילר לסדרת הממלכה האחרונה

מי שעקב באדיקות אחר הויקינגים לא יוותר על הממלכה האחרונה

 • ויקינגים - Vikings

ויקינגים היא הסדרה המבוימת הראשונה שערוץ ההיסטוריה האמריקני יצר. ומה שאפשר להגיד על ארבעת העונות הראשונות הוא שלמות. ויקינגים היא אחת מהסדרות המוכרות בטלוויזיה. אם אהבתם את הברוטאליות של משחקי הכס, ללא ספק תתמכרו לקור, הים ותרבותם המיוחדת של הויקינגים. ויקינגים מגוללת את סיפורו האמיתי של אחד ממנהיגיה הגדולים והמעניינים ביותר בהיסטוריה של המדינות הסקנדינביות. האיש שתמיד חשב מחוץ לקופסה וזאת הסיבה שהצליח לאחד את השבטים הויקינגים תחת הנהגתו ועשה דברים גדולים באותה תקופת זמן. מה שמיוחד בסדרה היא שהיא לא התביישה להרוג כמה דמויות מפתח ולהמשיך הלאה כאילו לא קרה דבר.
שחקנים - טראוויס פימל, קלייב סטאנדן, ג'סלין גילסיג, קתרין ויניק וג'ורג' בלגדן.
ויקינגים חזרה עם עונתה השישית והאחרונה בחורף 2020 לערוץ ההיסטוריה.

טריילר לעונה 6 של הויקינגים

העונה האחרונה של סדרת הויקינגים

 • המתים המהלכים - The Walking Dead

המתים המהלכים היתה אחת מסדרות הטלוויזיה הטובות ביותר בטלוויזיה האמריקאית. סדרת המופת של רשת AMC חזרה עם עונתה החדשה בסתיו והיא ממשיכה לעקוב אחר גורלם של שרידי המין האנושי שמנסים לשרוד מהזומבים שמאכלסים את העולם. הזומבים הם בעיה איתם החבורה מצליחה להסתדר, הבעיות מתחילות כאשר יש חיכוכים עם שורדים אחרים של העולם הפוסט אפוקליפטי של המתים המהלכים.
שחקנים - אנדרו לינקולן, סטיבן יאון, נורמן רידוס ולורן כהן.
המתים המהלכים הגיע בסתיו 2019 עם עונתם העשירית לרשת AMC

המתים המהלכים טריילר

הסדרה שמסרבת להסתיים - המתים המהלכים

 • המאה - The 100

סדרת המדע בדיוני של רשת CW הצליחה להרשים בעונותיה הראשונות. העלילה מתרחשת כמאה שנים בעתיד בו כדור הארץ הוא צ'רנוביל אחד גדול שנפגע בגלל מלחמות גרעיניות שהתרחשו בזמננו, לפחות זה מה ששרידיה של האנושות שנמצאים בחלל חושבים. כעת לאחר שלבני האדם שחיו בחלל אין יותר ברירה והם חייבים לחזור בחזרה לכדור הארץ כדי לשרוד, הם נתקלים בהפתעות לא כל כך נעימות מכיוון שליטיה החדשים של הכוכב אליו הם חזרו זה עתה.
שחקנים - אליזה טיילור, פייג' טורקו, תומס מקדונל ובוב מורלי.
המאה חודשה לעונה שביעית (והאחרונה) ואמורה להגיע לרשת CW

טריילר לסדרת המאה

טריילר מורחב לעונה 6 בהמתנה לעונה השביעית והאחרונה של הסדרה

 • סוכני ש.י.ל.ד - Agents of S.H.I.E.L.D

סוכני ש.י.ל.ד לא ממש הרשימה אף אחד בעונתה הראשונה, הפרקים הראשונים פשוט לא היו טובים ככל שהסדרה המשיכה לרוץ היא השתפרה. מארוול ו ABC למדו מהטעויות של העונה הראשונה ועשו את השינויים הנדרשים, ע"י שינויים בצוות השחקנים. סוכני ש.י.ל.ד השתפרה מעונה לעונה והיצירתיות של יוצרי הסדרה הביאה את השינוי הרצוי לסדרה שדשדשה בעונתה הראשונה. 
שחקנים - קלארק גרג, מינג נה וון, קלואי בנט, ברט דאלטון ואדריאן פאליקי.
סוכני ש.י.ל.ד יחזרו עם עונתם התשיעית והאחרונה ב 2020 לרשת ABC.

טריילר לעונה 6 של סוכני שילד

סוכני שילד לקראת עונתם האחרונה (עונה 7)

 • ריי דונובן - Ray Donovan

דרמת הפשע בכיכובו של ליב שרייבר מציגה דמות אותה אנחנו לא נוהגים לראות בשנים האחרונות בטלוויזיה האמריקאית. שרייבר מגלם את דמותו של עבריין זוטר שהצליח לטפס למעמד של כבוד בעיר המלאכים. ריי דונובן הוא "פותר בעיות" בשביל האצולה של לוס אנג'לס / ניו יורק, ובד"כ הוא עושה את זה בזמן תמרון עם בעיות משפחתיות אותן יוצרת בשבילו אשתו, ילדיו, צמד אחיו הבעייתיים ואביו שהוא תאונת דרכים מהלכת בעצמו. דונובן הוא גבר שקט, מופנם, מחוספס, ברוטאלי במידת הצורך ואף פעם לא מתפשר. הוא שומר את הכול בבטן ובמהלך העונה כולנו מחכים שהוא יתפוצץ.
שחקנים - ליב שרייבר, פאולה מלקומסון, אדי מרסן, דאש מיהוק, סטיבן באואר וג'ון ווייט.
העונה השביעית של ריי דונובן עלתה לשידור ברשת שואוטיים ב 2019.

טריילר לעונה 7 של ריי דונובן

מבט על הבריון הכי קשוח על המסך הקטן

 • ממלכת החיות - Animal Kingdom 

הסדרה מבוססת על הסרט משנת 2010 הנושא את אותו השם. הגרסה הטלוויזיונית (כמו גם הקולנועית) מתמקדת במתבגר צעיר (ג'יי) שבסצנת הפתיחה של הסדרה מאבד את אימו אחרי מנת יתר של הרואין. אחרי המאורע הטראומטי ג'יי נאלץ לעבור לגור ביחד עם סבתו (סמרף), אותה לא ראה במשך כעשור. במהרה אנחנו מבינים שסמרף היא מנהיגת כנופיית שודדים מיומנת ומקצועית. היא שולטת ביד רמה בארבעת בניה שמשמשים כזרוע המבצעת של כל שוד אותו סמרף מתכננת עם בניה. ג'יי נכנס למרכז העניינים וטועם מהעולם המופרע והמסוכן בו ארבעת דודיו חיים את חייהם הפרועים. בסדרה ניתן למצוא כמה פרצופים מוכרים כמו: אלן ברקין, סקוט ספידמן, שון הטוסי ובן רובסון.
העונה החמישית של ממלכת החיות אמורה לעלות ב 2020 לרשת TNT.

טריילר לממלכת החיות

משפחת הפשע של TNT חוזרת עם עוד עונה

 • זרה ( נוכריה ) - Outlander

סדרת טלוויזיה של רשת סטארז שמבוססת על הרומן של דיאנה גבלדון (Diana Gabaldon) היא אחת מהסדרות המרעננות של השנים האחרונות. במקור היא סדרת דרמה שמתמקדת בשני נאהבים שמפלסים את דרכם באירופה של לפני מלחמת האזרחים הבריטית בין האנגלים לסקוטים. מה שמייחד את הדרמה הטהורה הזו הוא המסע בזמן של הגיבורה הראשית. קלייר מצליחה לפלס את דרכה משנות ה 40 המאוחרות 300 שנה אחורה בזמן, ומספרת את כל הסיפור דרך עיניה. הסדרה נותנת לצופה פרספקטיבה דרך עיניה של קלייר, מאפשרת לנו לראות את כל המאורעות שקדמו למרד של הסקוטים, ואיך היא וג'יימי ניסו לעשות כל מה שביכולתם כדי למנועו.
שחקנים - קטריאונה באלפה, סאם היוגאן וטוביאס מנזיס
זרה תחזור עם עונתה החמישית ב 2020 לרשת סטארז

טריילר לעונה 4 של זרה

זרה היא דוגמא לשילוב מצויין של רומנטיקה ומסע בזמן

 • נרקוס - Narcos

בשנים האחרונות רשת נטפליקס פשוט עושה בית ספר לכל רשתות הטלוויזיה הגדולות בארה"ב. נראה שכל מה שהיא נוגעת בו הופך לזהב, סדרת נרקוס לא שונה באף סדרת נטפליקס אחרת (חוץ מהעובדה שהיא אלי הסדרה הטובה ביותר של הרשת). במהלך 2 העונות הראשונות ששוחררו לרשת נרקוס סיפרה את סיפורו של ברון הסמים הקולומביאני הנודע - פבלו אסקובר. היא התבססה על אירועים אמיתיים ופרסה בפני הצופה את עלייתו המטאורית ובסופו של דבר נפילתו כמו שהיא תוארה דרך עיניו של אסקובר עצמו ודרך עיניהם של צמד סוכני הלוחמה בסמים שניסו לצוד את סוחר הסמים הגדול בעולם (לאותה תקופה).
שחקנים - ואגנר מורה, פדרו פסקאל ובויד הולברוק
נרקוס עברה מיתוג מחדש ותקרא נרקוס מקסיקו על מנת לעקוב אחר ברון הסמים המקסיקני בעונותיה הבאות.

נרקוס: מקסיקו - עונה 2

אי אפשר להתחמק מעונש לנצח. העונה השנייה של "נרקוס: מקסיקו" עולה ב-13 בפברואר ב-Netflix
אם יש סדרה שלדעתכם פספסנו, אתם מוזמנים לציין אותה בתגובות ואולי נוסיף אותה בעתיד.
אם נהניתם מרשימת הסדרות שלנו אולי תאהבו את המלצות הסרטים שלנו לשנה הקרובה - סרטים מומלצים. כמובן אל תשכחו להרשם לרשימת התפוצה שלנו כדי לא לפספס אף המלצה בעתיד.


מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top