רשימת 26 סדרות מומלצות שכנראה פספסתם ב 2017סדרות טלוויזיה מומלצות לעונת 2017-2018


לקראת עונת 2017-2018 הבאה אלינו לטובה, אנחנו נרכיב לכם את רשימת הסדרות הכי טובות שרצות / יתחילו / ימשיכו את ריצתן בטלויזיה האמריקאית העונה (בדומה למה שעשינו עם רשימת הסדרות טלוויזיה מומלצות לשנת 2014). הסדרות הבאות הן הסדרות אחריהן צוות המגדלור עוקב והם המלצה אישית שלנו.

 • The Gifted

הסדרה החדשה של פוקס The Gifted הפכה לאחת ההפתעות החיוביות של עונת הסתיו עם האיזון המתאים בין הקריצות לקומיקס האקס מן לבין התבססות עם פרקים יציבים שמדברים לרוב צופי הטלוויזיה. הסדרה מתרכזת בתא משפחתי כביכול רגיל של סטיבן מוייר ואמי אקר. אך הכול מתפוצץ בין רגע כאשר ילדיהם של הזוג מתגלים כמוטנטים. משם התא המשפחתי יורד למחתרת ובעזרתם של וורפאת, בלינק ואקליפס הם מנסים לפלס את דרכם מידי הרשויות.
הסדרה התחילה את עונתה הראשונה ברשת פוקס בסתיו 2017.

 • אלים אמריקאים - American Gods

אלים אמריקאים אמורה להיות סדרת הדגל החדשה של רשת סטארז. הסדרה עוקבת אחר חייו של פושע זוטר. החל משחררו מהכלא ותחילת העבודה אצל מעסיק חדש ומסתורי. Shadow Moon (ריקי ויטל) מתחיל לחוות אירועים מוזרים שתחילה נראים לו כמו הזיות. עם התקדמות העלילה של הסדרה גיבורנו מתחיל להבין שהגבול בין המציאות לדמיון מתחיל להיטשטש אד שנעלם כליל. הוא מוצא את עצמו במרכזה התנגשות השקפות העולם בין האלים הישנים להם האנושות סגדה בעבר לבין האלים החדשים להם האנושות סוגדת כיום.
אלים אמריקאים תחזור עם עונתה השנייה ב 2018

 • דרדוויל - Daredevil


דרדוויל היא ללא ספק סדרת הקומיקס הטובה ביותר שיש כיום על המסך הקטן. נטפליקס לקחו את הדמות של מארוול וסיפקו לנו סדרה שונה בתכלית מכל מה שראינו עד היום. הסדרה מציגה טון בוגר ומציאותי לעולם ה MCU. העלילה כמו גם כוריאוגרפיית הקרבות עולה ב 2 רמות לפחות על פני כל סדרות הקומיקס המפוזרות על פני הרשתות השונות. נטפליקס יצרו ייקום שלם אליו משתייכות גם ג'סיקה ג'ונס, איירון פיסט ולוק קייג'. למרות שדרדוויל היא חלק מה MCU היא לא מרגישה כך בגלל שהיא כל כך יותר איכותית ושונה בתכלית מכול מה שמארוול סיפקו עד היום.
נטפליקס העלתה את עונתה השנייה של דרדוויל במרץ 2016

 • מושבה - Colony


סדרת המושבה (Colony) מציגה בפנינו מציאות בה ארה"ב כולה נמצאת תחת כיבוש של כח מסתורי שהצליח להכניעה בקלות מפתיע את העולם כולו. הסדרה מתרכזת במשפחה ממוצעת הנקרעת בין הצורך לשרוד ולעזור לממשל החדש לבין הסלידה ממנו ושיתוף פעולה עם המחתרת המקומית. שני בני הזוג לאורך רוב העונה הראשונה מוצאים את עצמם בשני צידי המתרס והדינמיקה ביניהם מכתיבה את הטון הכללי לסדרה. הסדרה מציגה רעיון מרענן עם מסתורין שהזכיר לנו את העונות הטובות של אבודים ועלילה סבירה שגורמת לצופה להמשיך לעקוב כדי לגלות פרטים נוספים. ג׳וש הולווי (אבודים) ושרה וויין קאליס (המתים המהלכים) מככבים בתפקידים הראשיים.
מושבה סיימה את עונתה השנייה בתחילת 2017

 • The Expanse


זוהי סדרת מדע בדיוני חדשה שהצטרפה לכמה סדרות דיי טובות אותן הפיקה לאחרונה רשת SYFY. הסדרה מתארת את העולם העתידני (המאה ה 23) בו בני האדם מתחלקים ל 3 קבוצות עוינות אחת לשנייה ומתפרשים על פני שלוש מערכות כוכבים עיקריות: כדור הארץ שנשלט ע"י האו"ם, מאדים שנמצא תחת משטר צבאי. כל שאר תושבי הגלקסיה מתפרשים על פני כוכבים קטנים יותר התלויים יותר מכל בממצאים של הכורים בחגורת האסטרואידים. הסדרה מתמקדת לרוב באותם כורים שעובדים וחיים בחלל ומייצרים את צמד המצרכים החשובים ביותר עבור תושבי החגורה - מים ואוויר. במהלך השנים האחרונות נושבות רוחות מלחמה והמתח בין תושבי הגלקסיה בשיאו. הדמות המרכזית היא איש החוק של תחנת החלל אותו מגלם תומאס ג'יין (המעניש 2004). הסדרה נוטה להזכיר את בטלסטאר גלקטיקה (שהיא הרף עליו כל סדרות מדע בדיוני בימינו מכוונות), מה שאומר שהיא איכותית ומאוד רצינית יחסית לז'אנר בו היא נמצאת.
העונה השנייה סיימה את ריצתה ב 2017 ברשת SYFY.

 • אל ארץ הבתרים - Into the Badlands


 Into the Badlands מתאפיינת כלהיט הבא של רשת AMC. הרשת ידוע בגיוון הרחב שלה החל מסדרות זומבים (המתים המהלכים) ועד לסדרות מערב הפרוע (גיהינום על גלגלים). הפעם אנחנו נקבל את התענוג מסדרת אומנויות הלחמה של הרשת. הסדרה מתארת עתיד פוסט  אפוקליפטי בו השימוש בכלי נשק חמים אסור מה שמדרדר את לוחמי העולם החדש להשתמש באומנויות לחימה ושימוש בחרבות וגרזנים. גם אם אתם לא ממש חובבי אומנויות לחימה תוכלו ליהנות כאן מתפאורה מדהימה ביופייה וכמו כל סדרות AMC תוכלו ליהנות מאיכות טלוויזיונית שלא ניתן למצוא ברוב רשתות הטלוויזיה בארה"ב.

 • הממלכה האחרונה - The Last Kingdomהסדרה מתרכזת באנגליה במאה התשיעית כאשר במרכז הסיפור אנו עושים הכרות עם אוטרד נער אנגלי צעיר (אותו אימצה משפחת ויקינגים) המוצא את עצמו במרכז מלחמות השליטה בין האנגלים לויקינגים הדנים. הנער מבין שהוא צריך לבנות לעצמו חיים חדשים אבל נלחם באופן מתמיד בתוך עצמו ועם עצמו בגלל שבשביל הדנים הוא בוגד שרצח את משפחתו (למרות שהוא הופלל ברצח) ובשביל האנגלים הוא ויקינג דני שפלש לארצם. במהלך הסדרה הוא מפלס את דרכו בעולם החדש תחילה בעזרתה הרבה של חברת הילדות הנעמנה שלו ברידה ובהמשך הדרך כשאין לא ברירה הוא נאלץ להתמודד לבדו מול הלחצים משני הצדדים, גם האנגלים וגם הויקינגים.
הממלכה האחרונה סיימה את עונתה השנייה בשנת 2017 ברשת BBC America

 • חומר אפל - Dark Matter


מהצפייה בצמד העונות הראשונות של הסדרה עד כה ניתן לראות שממבט ראשון הסדרה נראית כעשויה היטב ואם משווים אותה לסדרות מדע בדיוני אחרות שרצות כיום בטלוויזיה האמריקאית היא עולה עליהן כמעט בכל פרמטר. העלילה מתרכזת ב 6 בני אדם שמתעוררים ממצב של הקפאה/שינה על חללית מסתורית בלי שום שמץ של מושג מי הם ולמה הם פה. כל אחת מהדמויות נראית כמרתקת בפני עצמה. והמסע לתשובה אותה ששת הדמויות מחפשות מפתיע את הצופה ככל שאנו מתקדמים בפרקי העונה. אחרי מספר פרקים אי אפשר להגיד ש Dark Matter היא בטלסטאר גלקטיקה המופתית אבל ניתן לשים אותה באותה קטגוריה של סדרות סטארגייט לגלגוליהן ופיירפלי. מי שמת על סדרות מדע בדיוני רצוי שגם ייתן ניסיון ל -Dark Matter. השחקן הכי מוכר מצוות השחקנים הוא רוג'ר קרוס שהופיע רוב הקרירה בתפקידים שוליים ברצף הזמן (Continuum), החץ הירוק, 24 ועוד ... אבל לצידו יש צוות שחקנים מוכשר שמספק לנו 6 דמויות מרתקות.
הסדרה הסתיימה עם עונתה השלישית בקיץ 2017

 • 12 קופים - 12 Monkeys


הסדרה השאפתנית של רשת Syfy המבוססת על הסרט המצליח 12 קופים מ 1995. תחילה חייבים להודות שלפני עליית הסדרה לאוויר היו לנו ספקות לגבי הצלחת הסדרה. ליהוקו של אהרון סטנפורד הרימה כמה גבות, עד כה סטנפורד היה מוכר מהופעותיו בשני סרטי אקס מן כפיירו ותפקיד משני בסדרת ניקיטה לצד מגי קיו. אי אפשר להגיד מילה רעה על הופעותיו אבל בואו נודה שהוא לא קיבל יותר מידי מרחב פעולה. לראות את סטנפורד מקבל סדרה משלו אותה הוא צריך לסחוב לבד על גבו זה כבר הימור גדול שרשת Syfy לקחה על עצמה. למזלנו סטנפורד עזר לרשת Syfy סוף סוף לצאת מהבור השחור עם סדרות נוראיות בשנים האחרונות, מצמד העונות הראשונות של הסדרה נראה שהיא מימשה את הפוטנציאל האדיר. אהרון סטנפורד ואמנדה סקול עושים עבודה מצוינת, כל עלילות המסע בזמן נראות הגיוניות, רציפות ותמיד נותנות לצופה חומר למחשבה עם כמה פרטים שמחזיקות את הצופה מרותק לסדרה. מסע בזמן הוא משהו שהוליווד תמיד מתקשה איתו ונראה ש Syfy פיצחה את הנוסחה הסודית עם 12 קופים.
שחקנים - אהרון סטנפורד, אמנדה סקול ונוח בין.
עונתה השלישית של 12 קופים הסתיימה ב 2017

 • ויקינגים - Vikings


ויקינגים היא הסדרה המבוימת הראשונה שערוץ ההיסטוריה האמריקני יצר. ומה שאפשר להגיד על ארבעת העונות הראשונות הוא שלמות. ויקינגים היא אחת מהסדרות הפחות מוכרות בטלוויזיה אבל אם אהבתם את הברוטאליות של משחקי הכס, ללא ספק תתמכרו לקור, ותרבותם המיוחדת של הויקינגים. ויקינגים מגוללת את סיפורו האמיתי של אחד המנהיגים הגדולים והמעניינים ביותר בהיסטוריה של המדינות הסקנדינביות. האיש שתמיד חשב מחוץ לקופסה וזאת הסיבה שהצליח לאחד את השבטים הויקינגים תחת הנהגתו ועשה דברים גדולים באותה תקופת זמן.
שחקנים - טראוויס פימל, קלייב סטאנדן, ג'סלין גילסיג, קתרין ויניק וג'ורג' בלגדן.
ויקינגים תחזור עםעונתה החמישית בסתיו 2017 לערוץ ההיסטוריה.

 • משחקי הכס - Game of Thrones


משחקי הכס היא ללא ספק הסדרה הכי איכותית שיש כיום בטלוויזיה. הסדרה של HBO מבוססת על סדרת הספרים של שיר של אש וקרח אותם כתב ג'ורג' מרטין. מי שעדיין לא נחשף לסדרת המופת חייב להשלים פערים כי העונה השישת כבר הסתיימה, ולקראת העונה הבאה אנחנו נכנסים לטריטוריה שלא מוכרת לנו בגלל שהסדרה השיגה וכבר הספיקה לסטות מהספרים. תתארו לעצמכם חברה פיאודלית עם משפחות אצולה הנלחמות על שליטה בינן לבין עצמן. הסדרה מתויגת כסדרת פנטזיה אבל חוץ מכמה דרקונים שצצים פה ושם לפנטזיה אין אחיזה משמעותית על הסדרה. בסדרה יש הכול: עלילה אדירה, אין ספור דמויות מרתקות (שמתות ללא הרף), קרבות אבירים ואיך אפשר גם בלי קצת ערום. מה שמבדיל את משחקי הכס מכל מה שראיתם עד עכשיו היא העובדה שאין פה שחור ולבן, רעים או טובים. ואם התרגלתם בסיפורי פנטזיה אחרים שהדמויות החיוביות יותר מנצחות בסוף, מחכה לכם הפתעה, בגלל שזה בכלל לא המקרה כאן. מי שמתנהל ללא טעויות שורד ומי שטועה משלם על כך ביוקר.
שחקנים - לנה הידי, פיטר דינקלג', מייסי וויליאמס, אמיליה קלארק, קית הרינגטון, סופי טרנר, ניקולאי קוסטר וולדו ועוד.
משחקי הכס תעלה עם עונתה השמינית והאחרונה ברשת HBO ב - 2019.

 • החץ הירוק - Arrow

החץ הירוק אחת מסדרות הקומיקס היותר טובות שרצות כיום בטלוויזיה האמריקאית. בניגוד לסדרות אחרות (סוכני ש.י.ל.ד, הברק) הסדרה היא הרבה יותר אפלה ורצינית. היסודות שמצליחים לגרום לסדרה להיות כל כך מסתורית וטובה הם הפלשבקים לעברו של אוליבר קווין (סטיבן אמל) העוזרים לצופה להבין איפה בדיוק היה אוליבר באותם 5 השנים בהן הוא נעלם, ואיך הכישרונות אותם הוא רכש במהלך אותה תקופה עזרו לו להפוך למגן עירו - לחץ הירוק. הסדרה מצליחה לשתף אין ספור דמויות וגיבורי על מהעולם של די סי קומיקס ובהחלט מעניין לראות לאן יוצריה הולכים בגלל שהסדרה מצליחה להפתיע את צופיה כל פעם מחדש.
שחקנים - סטיבן אמל, וקייטי קסידי, דיוויד רמזי, אמילי בת ריקרדס ווילה הולנד.
החץ חזרה עם עונתה השישית בסתיו 2017 לרשת CW

 • הפלאש - The Flash


יוצרי החץ הירוק של רשת CW החליטו לרכב על גל ההצלחה של החץ הירוק וליצור את הברק / פלאש. כמו בעונה שעברה גם הפעם הסדרה תרוץ במקביל לחץ הירוק. במהלך העונה הקרובה יהיו שיתופי פעולה עם סופרגירל ואגדות המחר. למרות שלדעתי האישית הברק לא מתקרבת לרמתו של החץ הירוק (היא יותר מידי קלילה ולא רצינית) הריצה המשותפת עם החץ במהלך העונה תמשיך לעזור לברק להתרומם מעל הקרקע ולבסס את מעמדה בטלוויזיה האמריקאית. מי שלא עקב אחר הקומיקס של הברק: ברי אלן הוא ברנש פשוט כשלפתע פוגע בו ברק, ברי מצליח לשרוד ומקבל כוחות על המאפשרים לו לנוע במהירות על אנושית. כמו שציינתי בעבר גרנט ג'סטין לא נראה כמו גיבור על אבל הוא הפתיע והצליח למשוך את הברק להצלחה שמצופה ממנה.
שחקנים - גרנט ג'סטין, קנדיס פאטון, טום קבנו וג'סי ל. מרטין.
הפלאש חזרה עם עונתה הרביעית בסתיו 2017 לרשת CW

 • הרשימה השחורה - The Blacklist


הסדרה מתמקדת במבוקש כבד (ג'יימס ספיידר) של האף בי אי שיום בהיר אחד מתייצב בשערי סוכנות הביון ומודיע שהוא נכנע. לא רק זה הוא גם מבטיח לעזור לרשויות לתפוס את הפושעים הכבדים ביותר בעולם אותם סוכנות הביון אפילו לא מכירה, התנאי היחיד שלו הוא העבודה בצמוד לסוכנת טרייה אליזבת קין (מייגן בון). ספיידר הוא ללא ספק הכוכב הגדול ביותר של הסדרה והוא האחראי הבלעדי להצלחה הגדולה שהגיע בעונתה הראשונה והשניה של הסדרה. לצערם של המפיקים כל שאר שחקני הסדרה מהווים רק רעש רקע ולא מצליחים לעזור לספיידר להרים את הרשימה השחורה להצלחות הרבה יותר משמעותיות. העונה השנייה של הסדרה שמרה בדיוק על אותם קווים מנחים שהביאו להצלחתה בעונתה הראשונה, אחרי הכול אם זה לא שבור אז אין טעם לתקן אותו.
שחקנים - ג'יימס ספיידר, מייגן בון, דייגו קלאטנהוף, הארי לניקס וריאן אגולד.
העונה החמישית החלה ברשת NBC ב 2017.

 • המתים המהלכים - The Walking Dead


המתים המהלכים היא אחת משתי סדרות הטלוויזיה הטובות ביותר שרצות היום בטלוויזיה האמריקאית. סדרת המופת של רשת AMC חזרה עם עונתה החדשה בסתיו והיא ממשיכה לעקוב אחר גורלם של שרידי המין האנושי שמנסים לשרוד מהזומבים שמאכלסים את העולם. הזומבים הם בעיה איתם החבורה של ריק מצליחה להסתדר, הבעיות מתחילות כאשר יש חיכוכים עם שורדים אחרים של העולם הפוסט אפוקליפטי של המתים המהלכים.
שחקנים - אנדרו לינקולן, סטיבן יאון, נורמן רידוס ולורן כהן.
המתים המהלכים מדיעים בסתיו 2017 עם עונתם השמינית לרשת AMC

 • המאה - The 100


סדרת המדע בדיוני של רשת CW הצליחה להרשים בעונותיה הראשונות. עונתה הרביעית תעלה לאוויר בטלוויזיה האמריקאית בקרוב מאוד. העלילה מתרחשת כמאה שנים בעתיד בו כדור הארץ הוא צ'רנוביל אחד גדול שנפגע בגלל מלחמות גרעיניות שהתרחשו בזמננו, לפחות זה מה ששרידיה של האנושות שנמצאים בחלל חושבים. כעת לאחר שלבני האדם שחיו בחלל אין יותר ברירה והם חייבים לחזור בחזרה לכדור הארץ כדי לשרוד, הם נתקלים בהפתעות לא כל כך נעימות מכיוון שליטיה החדשים של הכוכב אליו הם חזרו זה עתה.
שחקנים - אליזה טיילור, פייג' טורקו, תומס מקדונל ובוב מורלי.
המאה סיימה את עונתה הרביעית ב 2017

 • סוכני ש.י.ל.ד - Agents of S.H.I.E.L.D


סוכני ש.י.ל.ד לא ממש הרשימה אף אחד בעונתה הראשונה, הפרקים הראשונים פשוט לא היו טובים ככל שהסדרה המשיכה לרוץ היא השתפרה במעט אבל זה בהחלט לא היה מספיק כדי שהיא תחודש לעונה שנייה. אבל אנחנו לא מקבלי ההחלטות וסוכני ש.י.ל.ד להפתעת כולם חודשה לעונה שנייה. מארוול ו ABC למדו מהטעויות של העונה הראשונה ועשו את השינויים הנדרשים, ע"י שינויים בצוות השחקנים. אחרי הצפייה בעונה השנייה סוכני ש.י.ל.ד השתפרה במעט מלהיות גרוע לבינונית כל זה עד שדמותה של מוקינבירד הצטרפה לצוות ואדריאן פאליקי בהחלט הביאה את השינוי הרצוי לסדרה שדשדשה עד כה על המסך הקטן. מדהים איך שחקנית אחת יכולה להביא את השינוי המיוחל.
שחקנים - קלארק גרג, מינג נה וון, קלואי בנט, ברט דאלטון ואדריאן פאליקי.
סוכני ש.י.ל.ד יחזרו עם עונתם החמישית ב 2018 לרשת ABC.

 • מפרשים שחורים - Black Sails


סדרת פיראטים המרשימה של רשת סטארז שהפכה לסדרת הדגל החדשה של הרשת בגלל כניסתה למשבצת של ספרטקוס המוצלחת. היה קשה להתחבר לעונה הראשונה אבל ב-2 העונות הבאות הסדרה השתפרה באופן משמעותי. הסדרה נראית כעשויה היטב , אם זה מבחינת הנופים הויזואליים, התלבושות ומשחקם האיכותי של רוב השחקנים. אבל משהו היה חסר בעלילת העונה הראשונה והמסתורין של הדמות הראשית של הסדרה לא אפשר לצופה להבין לאן מתקדמת הדמות ולאן מתקדמת כל הסדרה. סיום העונה הראשונה נתן לנו טעימה מעניינת למה שמצפה לנו בעתיד. העונות הבאות לא תנו לשום צופה להפסיק לצפות, יהיה מעניין לבדוק מה יקרה עם צוות הפיראטים חסרי המעצורים של מפרשים שחורים בעונתה הרביעית והאחרונה של הסדרה.
שחקנים - טובי סטיבנס, זאק מקגוון, לוק ארנולד, ג'סיקה פרקר קנדי והאנה ניו.
מפרשים שחורים הסתיימה עם עונתה הרביעית

 • האמריקאים - The Americans


האמריקאים היא אחת הסדרות היותר מרעננות של הטלוויזיה האמריקאית כיום. קו העלילה מתרחש בתחילת שנות ה 80 בשיא המלחמה הקרה בין ארה"ב וברה"מ כאשר הדמויות שנמצאות בפוקוס הפעם הם צמד הסוכנים הסובייטים ששתולים בפרברי ארה"ב. העלילה עוקבת אחרי צמד הסוכנים הרוסיים ומראה איך השגרירות הרוסית מפעילה את נכסיה ומביכה את ארה"ב כל פעם מחדש.
שחקנים - קרי ראסל, מתיו ריס, אנט מנדרו ונוח אמריך.
עונתה החמישית של האמריקאים עלתה לשידור ברשת FX במהלך שנת 2017


 • בית הקלפים - House of Cards


כולנו יודעים שפוליטיקה, שחיתות ולכלוך תמיד הולכים ביחד. בית הקלפים בסך הכול מדגימה לנו איך כל התהליך עובד. ברגע שמתחילים לראות את בית הקלפים אנחנו מתמכרים באופן מידי, אם זה בגלל משחקם היוצא דופן של קווין ספייסי ורובין רייט ואם זה בגלל העלילה המצוינת שמצליחה לטשטש את הגבולות בעולם הפוליטי וחסר כל הפשרות בין המציאות לדמיון.
שחקנים - קווין ספייסי, רובין רייט, מייקל קלי וקריסטן קונולי.
עונתה החמישית של בית הקלפים שודרה בנטפליקס במהלך 2017.

 • ריי דונובן - Ray Donovan


דרמת הפשע בכיכובו של ליב שרייבר מציגה דמות אותה אנחנו לא נוהגים לראות בשנים האחרונות בטלוויזיה האמריקאית. שרייבר מגלם את דמותו של עבריין זוטר שהצליח לטפס למעמד של כבוד בעיר המלאכים. ריי דונובן הוא "פותר בעיות" בשביל האצולה של לוס אנג'לס, ובד"כ הוא עושה את זה בזמן תמרון עם בעיות משפחתיות אותן יוצרת בשבילו אשתו, ילדיו, צמד אחיו הבעייתיים ואביו שהוא תאונת דרכים מהלכת בעצמו. דונובן הוא גבר שקט, מופנם, מחוספס, ברוטאלי במידת הצורך ואף פעם לא מתפשר הוא שומר את הכול בבטן ובמהלך העונה כולנו מחכים שהוא יתפוצץ.
שחקנים - ליב שרייבר, פאולה מלקומסון, אדי מרסן, דאש מיהוק, סטיבן באואר וג'ון ווייט.
העונה החמישית של ריי דונובן עלתה לשידור ברשת שואוטיים ב 2017.

 • הממלכה - Kingdom


הממלכה היא סדרת דרמה שמתרכזת במשפחת לוחמי MMA אי שם בחלקה הקודר של העיר לוס אנג'לס. פרנק גרילו (אלבי קולינה) חוזר כאן לתחום ה MMA (כזכור הוא הופיע בתפקיד דומה בסרט לוחם מ 2011) ומגלם את דמות האב במשפחת לוחמים שכולם מתאמנים במכון אותו הוא מנסה להחזיק מעל המים עם חברתו ליסה. אלבי הוא לוחם עם עבר מפואר אך אב בעייתי שנכנע מידי פעם לטיפה המרה, הוא בעל מזג חם ולו מערכת יחסים מורכבת שכוללת עליות וירידות רבות עם צמד בניו. ג'יי ונייט קולינה (בניו של אלבי) גם כן מנסים לפלס את דרכם בספורט האלים. בזמן שג'יי בעל הכישרון אבל חוסר מוחלט בריסון עצמי מנסה לפלס את דרכו בחזרה למרכז הבמה. נייט עושה את צעדיו הראשונים בספורט ובזמן התמודדות עם שדים אישיים מתקשה למצוא את הקילר אינסטינקט על מנת באמת להיות לוחם בספורט חסר הפשרות. כמו כן יש לנו את ריאן שהיה פעם הדבר הגדול הבא בספורט אבל מעד ורק עכשיו השתחרר מהכלא אחרי 6 שנים. יש את ליסה ארוסתו של ריאן בעבר וחברתו של אלבי בהווה, שהיא הסיבה היחידה בגללה המכון עדיין פתוח. הסדרה מאוד ריאליסטית ולא מתביישת לחשוף את עניין הסמים, סטרואידים והעיסוק בזנות של קריסטינה (אימם של ג'יי ונייט). הסדרה היא סדרת MMA אבל היא בראש וראשונה סדרת דרמה טובה עם שחקנים שמצליחים להציג בפני הצופה את האינטנסיביות שלהם בכל פרק כמו גם את המבנה הפיזי של חלקם שמדגיש את ההשקעה עבור התפקיד.
ב 2017 ממלכה שיחררה את עונתה השלישית לרשת - Audience 

 • ממלכת החיות - Animal Kingdom 

הסדרה מבוססת על הסרט משנת 2010 הנושא את אותו השם. הגרסה הטלוויזיונית (כמו גם הקולנועית) מתמקדת במתבגר צעיר (ג'יי) שבסצנת הפתיחה של הסדרה מאבד את אימו אחרי מנת יתר של הרואין. אחרי המאורע הטראומטי ג'יי נאלץ לעבור לגור ביחד עם סבתו (סמרף), אותה לא ראה במשך כעשור. במהרה אנחנו מבינים שסמרף היא מנהיגת כנופיית שודדים מיומנת ומקצועית. היא שולטת ביד רמה בארבעת בניה שמשמשים כזרוע המבצעת של כל שוד אותו הכנופיה מבצעת. וג'יי נכנס למרכז הענינים וטועם מהעולם המופרע והמסוכן בו ארבעת דודיו חיים את חייהם הפרועים. בסדרה ניתן למצוא כמה פרצופים מוכרים כמו: אלן ברקין, סקוט ספידמן, שון הטוסי ובן רובסון.
העונה השנייה של ממלכת החיות עלתה בקיץ 2017 לרשת TNT.

 • זרה ( נוכריה ) - Outlander

סדרת טלוויזיה של רשת סטארז שמבוססת על הרומן של דיאנה גבלדון (Diana Gabaldon) היא אחת מהסדרות המרעננות של השנים האחרונות. במקור היא סדרת דרמה שמתמקדת בשני נאהבים שמפלסים את דרכם באירופה של לפני מלחמת האזרחים הבריטית בין האנגלים לסקוטים. מה שמייחד את הדרמה הטהורה הזו הוא המסע בזמן של הגיבורה הראשית. קלייר מצליחה לפלס את דרכה משנות ה 40 המאוחרות 300 שנה אחורה בזמן, ומספרת את כל הסיפור דרך עיניה. הסדרה נותנת לצופה פרספקטיבה דרך עיניה של קלייר, מאפשרת לנו לראות את כל המאורעות שקדמו למרד של הסקוטים, ואיך היא וג'יימי ניסו לעשות כל מה שביכולתם כדי למנועו.
שחקנים - קטריאונה באלפה, סאם היוגאן וטוביאס מנזיס
זרה חזרה לרשת סטארז עם עונתה השלישית ב 2017

 • נרקוס - Narcos

בשנים האחרונות רשת נטפליקס פשוט עושה בית ספר לכל רשתות הטלוויזיה הגדולות בארה"ב. נראה שכל מה שהיא נוגעת בו הופך לזהב, סדרת נרקוס לא שונה באף סדרת נטפליקס אחרת (חוץ מהעובדה שהיא הסדרה הטובה ביותר של הרשת). במהלך 2 העונות ששוחררו לרשת נרקוס סיפרה את סיפורו של ברון הסמים הקולומביאני הנודע - פבלו אסקובר. היא התבססה על אירועים אמיתיים ופרסה בפני הצופה את עלייתו המטאורית ובסופו של דבר נפילתו כמו שהיא תוארה דרך עיניו של אסקובר עצמו ודרך עיניהם של צמד סוכני הלוחמה בסמים שניסו לצוד את סוחר הסמים הגדול בעולם (לאותה תקופה).
שחקנים - ואגנר מורה, פדרו פסקאל ובויד הולברוק
נרקוס חזרה לרשת נטפליקס במהלך 2017 עם עונתה השלישית

 • האיש במצודה הרמה – The Man in the High Castle

האיש במצודה הרמה היא הסדרה הראשונה שענקית הקמעונאות אמזון הפיקה. הסדרה מתרחשת במציאות אלטרנטיבית של שנות ה 50-60 של ארה"ב (ע"פ ספרו של פיליפ ק. דיק), מציאות בה בעלות הברית הפסידו את מלחמת העולם השנייה והעולם נשלט ע"י הנאצים ושותפיהם. הסדרה מתרכזת המציאות היומיומית של ארה"ב המחולקת בין הגוש המזרחי שנשלט ע"י הנאצים לבין הגוש המערבי שנמצא בידי האימפריה היפנית. הסדרה מתרכזת בסבל של האוכלוסיה המקומית כאשר למרות הכל בודדים בה ממשיכים להלחם עבור החופש שנגזל מהם באותה מלחמה עקובה מדם.
העונה השנייה של האיש במצודה הרמה הגיע בדצמבר 2016.

מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק
, ואם ממש בא לכם אז גם בטוויטר

back to top