4 סדרות חדשות לעונת אביב 2020 שכדאי לכם להכיר

No Comments

סדרות חדשות ששווה לכם להכיר באביב 2020


אביב הגיע ואיתו הסדרות החדשות שעליהם אנחנו ממליצים לכם מידי רבעון. 4 הסדרות שעליהן אנחנו מפרטים בפוסט זה תפסו לנו את העין ולדעתינו הן הסדרות החדשות המענינות ביותר ששווה לכם לבדוק באביב הקרוב. 
new and recommended tv shows for spring 2020
סדרות חדשות לעונת אביב 2020

The Plot Against America

בשנים האחרונות הוליווד ממש מתה על ז'אנר הנאצים. יש לנו עוד סדרה שמתמקדת בקו עלילה מעניין בו ארה"ב של שנות הארבעים בתקופה בה היא אמורה להכנס לסבב לחימה במלחמת העולם השנייה בוחרת בפשיסט שהוא סוג של תמונת ראי של הנאצי מגרמניה. הסדרה מספרת על האווירה עד לבחירתו וכמובן תוצעות הלואי של כל מה שקרה אחרי שהוא נבחר להנהיג את מעצמת העולם הגדולה ביותר.
שחקנים - וינונה ריידר, ג'ון טרטורו ואנטוני בוייל.
הסדרה תעלה לרשת HBO ב 16 למרץ.

The Plot Against America (2020): Official Trailer | HBO

הוליווד מנסה בכל הכח לרמוז לנו שנשיאם הנוכחי הוא פשיסט

The Walking Dead: The World Beyond

הסדרה השלישית ביקום של המתים המהלכים תתרכז בילדי שמנת שנולדו לתוך האפוקליפסה כעשור אחרי שהעולם קרס. החבורה הצעירה יוצאת מחוץ לחומות הקהילה שלה על מנת לחקור את העולם ההרוס בעקבות האפוקליפסה. מהטריילר נראה שהסדרה הנוכחית היא הרבה יותר פואטית ופחות אגרסיבית מצמד הסדרות הקודמות. ישנו הקשר לקו עלילה שדיי נשכח בפחד מהמתים המהלכים אבל זהו הקשר של הסדרה לשרשרת היקום של המתים המהלכים.
שחקנים - אנט מהנדרו, אלקסה מנסור, ניקולס קאנטו וניקו טורטרלה
הסדרה תעלה ברשת AMC ב 12 לאפריל.

The Walking Dead: World Beyond Season 1 Teaser

סדרת הספינוף השנייה מבית היוצר של המתים המהלכים בדרך אלינו

Penny Dreadful: City of Angels

גרסה נוספת של סדרת פני דרדפול הפעם קצת יותר מציאותית כאשר העלילה מתרחשת בארה"ב של סוף שנות השלושים. נטלי דורמר נמצאת כאן במרכז הענינים ויהיה מרתק לראות את הסדרה שתחקור בנוסף למיסטיקה של פני דרדפול גם את הארועים שהתרחשו באותה תקופה בארה"ב.
שחקנים - נטלי דורמר, ג'ונתן נייבס, פייפר פראבו ודניאל זבאטו
הסדרה תעלה עם עונתה הראשונה לרשת שואוטיים ב 26 לאפריל

Penny Dreadful: City of Angels (2020) Official Teaser | Natalie Dormer SHOWTIME Series

פני דרדפול

Snowpiercer

הסדרה החדשה של רשת TNT מבוססת על סרט קאלט בעל אותו השם (מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו לסרט). ג'ניפר קולני היא המגה סטאר שמגיע להוביל את הסדרה החדשה המספרת על האפוקליפסה בה העולם קפא ו3000 השרידים האחרונים של האנושות נמצאים על רכבת שעושה סיבובים מסביב לעולם הקפוא. העלילה של הסדרה בניגוד לסרט מתמקדת במרד שהתרחש 6 שנים אחרי שהעולם קפא (לפני ארועי הסרט) לכן ישנה סבירות שיהיה קשר ישיר בין הסדרה לסרט.
שחקנים - ג'ניפר קונלי, אליסון ורייט ודויד דיגס
רכבת הקרח תעלה לרשת TNT ב31 למאי.

Snowpiercer: Official Trailer | Premieres May 31 | TNT

רכבת הקרח מגיע למסך הקטן

רכבת הקרח (Snowpiercer) היא כנראה הסדרה המרתקת ביותר מבין ה 4 (לדעתינו). כאשר גם לחובבי המתים המהלכים יש עוד סדרה ששווה לעקוב אחריה. אם נהניתם מרשימת ההמלצות על תשכחו להרשם לרשימת התפוצה שלנו וכמובן לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות כדי לא לפספס דבר.


מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top