טריילר הנוקמים מלחמת האינסוף

No Comments

טריילר ראשון לנוקמים של מארוול - מלחמת האינסוף 

רובנו חיכינו למאורע הזה כבר שנים והנה היום הזה הגיע. מארוול שיחררה את הטריילר הראשון שלה לנוקמים – מלחמת האינסוף. מלחמת האינסוף היא ללא ספק אחד מהפרויקטים השאפתנים שאי פעם נראו על המסך הגדול עם עבודת הכנה שנמשכה קרוב לעשור. עשרות דמויות מפתח חשובות ייקחו חלק בסאגה שנקראת מלחמת האינסוף ונראה שהטריילר הזה הוא סוג של שחרור קיטור הן אצל מארוול כמו גם אצל חובבי הקומיקס שספרו את השניות עד לשחרור המיוחל.

בטריילר עצמו ניתן לראות שאת מירב הפוקוס תופס תנוס, הנבל הראשי של הסרט. ביחד איתו אנחנו רואים את רוב גיבורי מארוול הבכירים עם כמה הצצות לגיבורים המשניים שגם כן נחשפים כאן. קפטן אמריקה עם הלוק המזוקן וההצגה של הפנתר השחור נראה כמו באד אס רציני, ת'ור גם כן שיחק אותה עם כמה סצנות משמעותיות בטריילר ונראה שוויז'ן ייקח כאן חלק משמעותי בהצתת העימות מול תנוס.

טריילר ראשון לנוקמים - מלחמת האינסוף

"
מי שראה את ליגת הצדק של די סי יראה כאן כמה אלמנטים דומים לא ממש אם זה סוג של טרולינג מצידה של מארוול לדי סי או שכל הסרטים האלה כבר נהיו נדושים מידי ולא ממש מחדשים דבר. נראה שמארוול מחזיקים את הקלפים החשובים ממש קרוב לחזה. כי הטריילר הנוכחי כמה שהוא מגניב הוא נראה קצת אנמי במידה מסוימת (טוב זה כנראה הציפיות הלא ריאליות שלי). ובכל זאת יש לי הרגשה שבטריילרים הבאים אנחנו נקבל סצנות אפיות הרבה יותר יחסית למה שחשפו בפנינו בטריילר הראשון של הסרט.

אז מה אתם אומרים על הטריילר, זה מה שציפיתם לו ? או שקיוויתם למשהו אחר ?


מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top