תרומות למגדלור


תרומות

שלום רב לגולשי המגדלור,

אם הגעתם לדף זה באתר, כנראה שהתכנים המפורסמים באתר מעניינים אתכם, ונותנים לכם את האפשרות להיות מעודכנים בכל מה שקשור לקולנוע וטלוויזיה האמריקאית.

התחזוקה הכוללת של מגדלור מבוצעת ע"י אנשים שעושים את זה בשביל הכיף. אף אחד לא מקבל תשלום על תרומתו למגדלור. כל העבודה על הבלוג (כתיבה ועריכה) מבוצעת בשעות הפנאי של כל מי שקשור לדבר. אנשים שחוזרים אחרי יום קשה בעבודתם המשעממת מפנים את זמנם לתרומה למגדלור על מנת שהציבור דובר העברית (אם זה בארץ או בעולם כולו) יישאר מעודכן בכל מה שקשור לחדשות טלוויזיה וחדשות קולנוע של הוליווד.


אנחנו באוויר עוד משנת 2013, מי שעוקב אחרינו מאותה תקופה כנראה שם לב שכמות המאמרים שמתפרסמים באתר בשנים האחרונות הצטמצמה משמעותית. החל משנת 2018 האתר לא זוכה לחשיפה לה הוא זכה בשנים היפות שלו, בגלל שינויי אלגוריתמים של גוגל ופייסבוק שלא חושפים את התכנים שלנו לכמויות אנשים להן נחשפנו בעבר. עם הירידה בכמות הגולשים גם המוטיבציה שלנו ירדה דיי לרצפה וזאת הסיבה שאתם לא רואים יותר מאמרים באתר. 
אם יש לכם אפשרות לתרום, עשו זאת. כל תרומה אפילו הזניחה ביותר בעיניכם עושה לנו את היום ונותנת לנו את הרוח הגבית להמשיך.

ישנם 5 דרכים בהם אתם יכולים לתרום לאתר: 

1. תרומה ישירה לפייפאל של האתר

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ישירות לאתר. בתמורה נפרסם את שמותיכם בדף מיוחד בו נחלק את התורמים ל 5 קבוצות ונפרסם את השמות (במידה ולא תרצו צרו איתנו קשר כאן) בעמוד מיוחד בו נודה להם על תרומתם.

חלוקה לקבוצות

  • ידיד - תרומה של 50 ש"ח ומטה
  • עמית - תרומה של 50-100 ש"ח
  • חבר - תרומה של 100-250 ש"ח
  • ספונסר - תרומה של 250-500 ש"ח
  • שוגר דדי - תרומה של מעל 500 ש"ח

2. תרומה ע"י רכישה דרך קישורי אפילייט של אמזון

אם אתם מתכוונים לקנות מוצר מסויים באמזון, נשמח אם תקנו אותו דרך אחד מקישורי אמזון שלנו המפוזרים באתר. אתם תשלמו את אותו המחיר על המוצר שרציתם ואנחנו נקבל עמלה קטנה אותה אמזון ישלם לנו בתמורה לרכישתכם דרך הקישור.


megdalor.com official amazon tshirt
חולצה רשמית של אתר מגדלור

3. רכישת חולצה רשמית של אתר המגדלור מאמזון

אם אתם מכורים לקניות באמזון. דרך נוספת בה אתם יכולים לתרום לאתר היא ע"י הוספת החולצה שלנו לרשימת הקניות שלכם ובהמשך לרכוש את אחת הוואריאציות של החולצה הרשמית של אתר המגדלור ישירות מאמזון - חולצת מגדלור. ישנם 4 צבעים שונים: לבן, אפור, ירוק וכחול. מתאים לגברים, נשים וילדים.
לא רלוונטי נכון לשנת 2019

4. מטבעות קריפטוגרפים

אם אתם תומכים בגל שסוחף את העולם בתקופה האחרונה ומעוניינים לתמוך בכלכלה החדשה של מטבעות קריפטוגרפים אתם יכולים לבצע את התרומה עם ביטקויין.
כתובת ארנק הביטקויין –
bitcoin donation address wallet

17K2S3Jw4frZHXFuH8CcUvp4HYbvivtMCd

5. חוסם פרסומות ( AdBlock )

במקרה ואתם לא יכולים לתרום כספית למגדלור ואתם משתמשים בתוסף חוסם הפרסומות -  AdBlock נודה לכם מאוד אם תבטלו את חסימת הפרסומות באתרנו. הפרסומות המוצגות באתר עוזרות לנו לשלם על הדומיין. המעט שתוכלו לעשות על מנת לעזור לנו זה לבטל את החסימה של חוסם הפרסומות כדי שנוכל להמשיך לשתף אתכם תכנים מעניינים.

6. דפדפן Brave


מי שמשתמש כאן בדפדפן Brave, יכול לתרום אוטומטית מידי חודש עם מטבעות Bat אותם תקבלו מהפלטפורמה או מטבעות משלכם אותם תרצו להעביר ליוצרי התוכן האהובים עליכם. למי שלא מכיר את הדפדפן המהפכני אז המטרה שלו היא לחסום כל מה שאתם לא אוהבים בגלישה היומית שלכם (פרסומות, תולעים, וירוסים וספאם בכללי) כשבו זמנית הוא מעביר את השליטה על התגמול אליכם. הוא מקשר אותכם ישירות ליוצרי התוכן האהובים עליכם, בלי שאתם צריכים לעשות יותר מידי. רק להתקין את הדפדפן ולהתחיל לגלוש.

Brave rewards example
תגמול בדפדפן ברייב


אם יש לכם את היכולת לעזור לצוות של מגדלור ע"י תרומה, אל תהססו. לא משנה עד כמה קטנה ולא משמעותית התרומה תראה בעיניכם, נשמח לקבל את כל מה שתוכלו לתת.

תודה רבה

מצוות המגדלור
back to top