3 סדרות חדשות שיסדרו לכם את קיץ 2017

No Comments

המלצה לסדרות קיץ חדשות לשנת 2017

אז עונת הקיץ כבר מעבר לפינה וכמנהגנו רצינו להכין אתכם לקראת עונת הטלוויזיה הקיצית. בפוסט זה נעשה לכם היכרות עם 3 סדרות חדשות שמגיעות למסך הקטן. אלה הן הסדרות שתפסו את העין (שלנו לפחות). ממבחר רחב של סדרות קיץ חדשות, אנחנו חושבים שסדרות אלה הן משהו שיעניין את קוראי האתר.
אז בלי ברבורים מיותרים, בואו נצלול פנימה:

Blood Drive

מי שראה לפני כמה שנים את סרטי הפרויקט של רוברט רודריגז וקוונטין טרנטינו – פרויקט גריינדהאוס יתחבר היטב לסדרה הבאה. היא סוג של פרודיה דיי הזויה ומדממת ביותר שמשלבת בתוכה כמה אלמנטים של סרטי איימה קלאסיים משנות ה 70 וה- 80. מי שיחליט לקחת את הסדרה לסיבוב יזכה לראות הרבה מאוד דם, מכוניות על סטרואידים וכמה פרצופים יפים. הכול משולב באווירת מערבון ... היינו אומרים קלאסי אבל קלאס זה לא משהו אליו יוצרי הסדרה כיוונו.
הסדרה תגיע לרשת SYFY ב 14 ליוני

Midnight, Texas 

למי שחסרה סדרת איימה נוספת בלוח הצפייה הרגיל, ישמח לעשות היכרות עם Midnight, Texas. רשת NBC ממש מקנאים בהצלחה של על טבעי של CW שהם החליטו שגם הם רוצים ללכת על אותו קהל היעד. מהטריילר והיכרות עם הרשת נראה שזהו עוד ניסיון של רשת NBC להחזיר את גיבורים מהקבר רק הפעם עם ז'אנר חדש ועם קריצה משמעותית לצופי דם אמיתי של HBO. הסדרה בהחלט נראית קלילה יחסית לז'אנר האימה, וזהו ניסיון נוסף של NBC לפנות לכמה שיותר צופים.
הסדרה אמורה להגיע ב 14 ליוני לרשת NBC

המגנים - Marvel's The Defenders

במהלך השנים האחרונות ראינו את נטפליקס בונה באיטיות את המיני ייקום הניו יורקי שנכלל ביקום הענק של מארוול ה MCU. בתוך היקום של נטפליקס כבר יצא לנו להכיר את כל הגיבורים העיקריים: דרדוויל, ג'סיקה ג'ונס, אלקטרה, לוק קייג', המעניש ואיירון פיסט של נטפליקס. הפעם במיני סדרת המגנים כל הגיבורים מתאספים במיני סדרה אחת שהיא רגע השיא של אותו מיני יקום של מארוול.
המגנים תגיע לנטפליקס ב 18 לאוגוסט

סדרות מומלצות נוספות שאסור לכם לפספס

בואו לא נשכח את סדרות טלוויזיה הוותיקות שחוזרות הקיץ למסך הקטן. אלה הן הבכירות ביותר, אנחנו עוקבים אחרי רובן וגם לכם כדאי לשים לב אליהן אם עדיין לא עשיתם איתן הכרות.

הפחד מהמתים המהלכים חוזרת לרשת AMC עם עונתה השלישית ב 4 ליוני
מלכת הדרום חוזרת לרשת USA עם עונתה השנייה ב 8 ליוני
כתום זה השחור החדש חוזרת עם עונה 5 לרשת נטפליקס ב 9 ליוני
חומר אפל חוזרת עם עונה שלישית לרשת SyFy ב 9 ליוני
וינונה ארפ חוזרת עם עונה השנייה לרשת SyFy ב 9 ליוני
פריצ'ר חוזרת עם עונתה השנייה לרשת AMC ב 19 ליוני
קילג'ויס חוזרת עם עונה שלישית לרשת SyFy ב 30 ליוני
משחקי הכס חוזרת עם עונה 7 לרשת HBO ב 16 ליולי
Shooter חוזרת עם עונה 2 לרשת USA ב 18 ליולי
בולרס חוזרת עם עונה שלישית לרשת HBO ב 23 ליולי
ריי דונובן חוזרת עם עונה חמישית לרשת שואו טיים ב 6 לאוגוסט


מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top