סרטים מומלצים 🎦 : 10 סרטי קולנוע חדשים שיהיה פשע לפספס ב 2023 חלק ב

 

הגיע הזמן הזה בשנה שאנחנו חייבים לספק לכם רשימה של סרטי בלוקבסטרים פוטנציאליים שתרצו לראות השנה. זהו חלק השני של רשימת ההמלצות שלנו לסרטי קולנוע 2023. את החלק הראשון של הרשימה בו אנחנו ממליצים על כל הסרטים החדשים של 2023 , שיוצאים / יצאו בין ינואר ליוני ניתן למצוא בקישור הבא – סרטים מומלצים 2023. הרשימה הנוכחית מציגה את הסרטים החדשים שאמורים לצאת בין יולי – דצמבר 2023.

10 סדרות פעולה מומלצות שאתם חייבים להכיר

No Comments

בשנים האחרונות אנחנו חווים דעיכה משמעותי בכל מה שקשור לתחום הבידור שיוצא מהוליווד. אין הרבה סדרות שימשכו אותנו להידבק למסך מידי שבוע. היות וזה המצב זה גרם לי לחזור אחורה בזמן ולנסות להיזכר בכמה סדרות פעולה שממש אהבתי בשנים האחרונות. בפוסט זה ננסה להתמקד ב 10 סדרות אקשן שריתקו אותי למסך בשנים שהן רצו על המסך הקטן ואני חושב שזו הזדמנות מצויינת לחשוף אותן לחובבי הפעולה על מנת להשלים פערים לסדרות מומלצות שלא הכרתם.

ביקורת ג'ק ראיין עונה 3 - עימות הנבלים

No Comments

סקירת העונה השלישית של ג'ק ראיין

סיימתי לצפות לפני כשבוע בעונתה השלישית של ג'ק ראיין. סדרה שיחסית עברה איך שהוא מתחת לרדאר של כולם. ומגיע לה הרבה יותר הכרה ממה שהיא קיבלה לאורך שלושת העונות שהיא רצה ברשת אמזון. בזמן שכולם היו עסוקים בטבעות הכוח הנוראית נראה שאמזון שכחו שהיה להם יהלום ביד אותו הם סירבו לשווק כראוי.

ג'ק ראיין היא כנראה אחת מסדרות הטלוויזיה הכי מאוזנות שראינו על המסך הקטן בשנים האחרונות. היא סדרת ריגול המבוססת על הספרים של טום קלנסי. בניגוד לסדרות אחרות שראינו מהז'אנר הזה בשנים האחרונות ג'ק ראיין סוג של מחוברת לקרקע ומתנהלת בתוך אווירה יחסית מציאותית (עד כמה שאפשר כמובן).

סרטים מומלצים 🎦 : 15 סרטי קולנוע חדשים שיהיה פשע לפספס ב 2023 חלק א

No Comments

חלק א': ינואר עד יוני

שנה חדשה בפתח ואיתה סרטים רבותי, סרטים מעולים!
כבכל שנה, צוות המערכת שלנו ליקט עבורכם את הסרטים המבטיחים והמדוברים של שנת 2023. כתבה זו תתייחס למחצית הראשונה של השנה. היא תספק לכם המלצות לסרטים שצפויים לצאת בין החודשים ינואר ליוני. את חלק ב' שיכלול את הבחירות שלנו לחודשים יולי עד דצמבר ניתן לראות כאן - סרטים מומלצים 2023 . רוצים לקבל עדכון ישירות למייל האישי שלכם? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו. עדיין לא עוקבים אחרינו בפייסבוק? נשמח שתצטרפו לקהילה. צוות המגדלור מאחל לכם שנה אזרחית פורה ומוצלחת, וכמובן, קריאה מהנה.

די סי קומיקס: קריסתה של אימפריה

No Comments

 די סי קריסתה של האימפריה

לפני רק כמה שבועות חווינו באזז עצום מהיקום הגוסס של DC וזה לא היה בגלל סרט בלאק אדם שהיה בינוני במקרה הטוב וסרט כושל במציאות שהפסיד כסף עבור אולפני האחים וורנר. הדבר הכי טוב שהיה בסרט הזה (ועל זה יסכימו רוב הצופים) הייתה חזרתו של הנרי קאוויל לתפקיד סופרמן והעימות הפוטנציאלי שיכולנו לקבל בין סופרמן לבלאק אדם בעתיד. 

5 סדרות מומלצות מהן נפרדנו במהלך 2020-2022

No Comments

סדרות איכותיות מהן נפרדנו בשנים האחרונות

קצת הזנחנו את המסורת הזו של לעדכן אותכם לגבי סדרות מומלצות מהן נפרדנו בשנה האחרונה. בגלל שלא פרסמנו את הפוסט הזה כמה שנים החלטנו לרכז לכם את הסדרות שממש אהבנו והיו ברשימת ההמלצות שלנו בשנים הקודמות. יש כאן 5 סדרות איכותיות שלא יחזרו עוד למסך הקטן וחשבנו ליידע אותכם לגבי סיום ריצתן על המסך הקטן. 

המלצה על סדרה - אנדור

No Comments

המלצה על סדרת אנדור

בעקבות ניסיון דיי מר עם כל מה שיצא ממלחמת הכוכבים בשנים האחרונות ודיסני בכלל. דיי חששתי כשהגעתי לצפות בסדרת אנדור. סדרת אנדור למי שלא מכיר היא סיפורו הפרטי של קאסיין אנדור (דייגו לונה) אותו הספקנו להכיר בסרט רוג 1 שיצא לקולנוע לפני מספר שנים. 

התרשמות משר הטבעות טבעות הכוח - פרק ראשון

No Comments

מה חשבתי על פרק הפתיחה של שר הטבעות טבעות הכוח

אני מודה שעדיין לא הספקתי לקרוא את הספרים של טולקין מה שכן אהבתי מאוד את הטרילוגיה של שר הטבעות, אהבתי פחות את ההוביט ועדיין הגעתי עם ציפייה מסוימת לקראת הסדרה היקרה בהיסטוריה – שר הטבעות: טבעות הכוח.

15 סרטים מומלצים שיהיה פשע לפספס ב 2022

No Comments

רשימת סרטים חדשים שאתם חייבים לראות בשנת 2022 

כמדי שנה, אנחנו מציגים בפניכם את הסרטים שצפויים לצאת בשנה הקרובה, שנראים מבטיחים במיוחד. בהתבסס על הטריילרים, רשימת השחקנים וקו העלילה, אלו הסרטים שלא כדאי לכם לפספס בשנת 2022. אז רגע לפני שאתם בודקים את רשימת ההמלצות שלנו. אל תשכחו לעקוב אחרינו בפייסבוק ולהצטרף לקבוצה שלנו צופים סדרתיים. תיהנו וצפייה נעימה!  

back to top