רשומות

כתבנו לאחרונה על -

התרשמות מסדרת אדוני האוויר

תמונה
סדרת אדוני האוויר אתמול התפניתי לצפות בצמד הפרקים הראשונים של אדוני האוויר. אם אני לא טועה הרעיון של הסדרה הזאות היה בתכנון תקופה מאוד ארוכה. הסדרה אמורה לתת לנו זווית נוספת על מלחמת עולם השנייה הפעם מנקודת המבט של טייסי המפציצים האמריקאים. למי שקצת יותר מבוגר אמור לקשר את הסדרה לאחים לנשק והפסיפיק.

8 סרטים מומלצים שיהיה פשע לפספס ב 2024 חלק א

תמונה
סרטי קולנוע חדשים לשנת 2024 הגיע הזמן הזה בשנה שאנחנו חייבים לספק לכם רשימה של סרטי בלוקבסטרים פוטנציאליים שתרצו לראות השנה. זהו חלק הראשון של רשימת ההמלצות שלנו לסרטי קולנוע 2024. הרשימה הנוכחית מציגה את הסרטים החדשים שאמורים לצאת בין ינואר – יוני 2024. ההמלצות שאנחנו מציגים באתר הם בהתאם למה שאנחנו חושבים שאתם תרצו לראות השנה. אתם אולי באמת משתוקקים לראות חלק מהסרטים האלה אבל אנחנו באופן אישי דיי בטוחים שחלק גדול מאותם סרטים יאכזבו ויהיו גרועים. למרות ההיפ שהאולפנים יוצרים סביבם דרך ערוצי השיווק השונים והאינסופיים שיש ברשותם. הפעם בניגוד לשנים הקודמות אנחנו נציג את הדעה האישית שלנו לגבי כל סרט על מנת לתת זווית קצת יותר מיוחדת למאמר זה ונספק הימורים לגבי הצלחת הסרט בקופות. מקווה שתיהנו.

סרטים מומלצים 🎦 : 8 סרטי קולנוע חדשים שיהיה פשע לפספס ב 2023 חלק ב

תמונה
  הגיע הזמן הזה בשנה שאנחנו חייבים לספק לכם רשימה של סרטי בלוקבסטרים פוטנציאליים שתרצו לראות השנה. זהו חלק השני של רשימת ההמלצות שלנו לסרטי קולנוע 2023. את החלק הראשון של הרשימה בו אנחנו ממליצים על כל הסרטים החדשים של 2023 , שיוצאים / יצאו בין ינואר ליוני ניתן למצוא בקישור הבא – סרטים מומלצים 2023 . הרשימה הנוכחית מציגה את הסרטים החדשים שאמורים לצאת בין יולי – דצמבר 2023.

10 סדרות פעולה מומלצות שאתם חייבים להכיר

תמונה
בשנים האחרונות אנחנו חווים דעיכה משמעותי בכל מה שקשור לתחום הבידור שיוצא מהוליווד. אין הרבה סדרות שימשכו אותנו להידבק למסך מידי שבוע. היות וזה המצב זה גרם לי לחזור אחורה בזמן ולנסות להיזכר בכמה סדרות פעולה שממש אהבתי בשנים האחרונות. בפוסט זה ננסה להתמקד ב 10 סדרות אקשן שריתקו אותי למסך בשנים שהן רצו על המסך הקטן ואני חושב שזו הזדמנות מצויינת לחשוף אותן לחובבי הפעולה על מנת להשלים פערים ל סדרות מומלצות שלא הכרתם.

ביקורת ג'ק ראיין עונה 3 - עימות הנבלים

תמונה
סקירת העונה השלישית של ג'ק ראיין סיימתי לצפות לפני כשבוע בעונתה השלישית של ג'ק ראיין. סדרה שיחסית עברה איך שהוא מתחת לרדאר של כולם. ומגיע לה הרבה יותר הכרה ממה שהיא קיבלה לאורך שלושת העונות שהיא רצה ברשת אמזון. בזמן שכולם היו עסוקים ב טבעות הכוח הנוראית נראה שאמזון שכחו שהיה להם יהלום ביד אותו הם סירבו לשווק כראוי. ג'ק ראיין היא כנראה אחת מסדרות הטלוויזיה הכי מאוזנות שראינו על המסך הקטן בשנים האחרונות. היא סדרת ריגול המבוססת על הספרים של טום קלנסי. בניגוד לסדרות אחרות שראינו מהז'אנר הזה בשנים האחרונות ג'ק ראיין סוג של מחוברת לקרקע ומתנהלת בתוך אווירה יחסית מציאותית (עד כמה שאפשר כמובן).

סרטים מומלצים 🎦 : 15 סרטי קולנוע חדשים שיהיה פשע לפספס ב 2023 חלק א

תמונה
חלק א': ינואר עד יוני שנה חדשה בפתח ואיתה סרטים רבותי, סרטים מעולים! כבכל שנה, צוות המערכת שלנו ליקט עבורכם את הסרטים המבטיחים והמדוברים של שנת 2023. כתבה זו תתייחס למחצית הראשונה של השנה. היא תספק לכם המלצות לסרטים שצפויים לצאת בין החודשים ינואר ליוני. את חלק ב' שיכלול את הבחירות שלנו לחודשים יולי עד דצמבר ניתן לראות כאן - סרטים מומלצים 2023 . רוצים לקבל עדכון ישירות למייל האישי שלכם? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו. עדיין לא עוקבים אחרינו בפייסבוק? נשמח שתצטרפו לקהילה . צוות המגדלור מאחל לכם שנה אזרחית פורה ומוצלחת, וכמובן, קריאה מהנה.

די סי קומיקס: קריסתה של אימפריה

תמונה
 די סי קריסתה של האימפריה לפני רק כמה שבועות חווינו באזז עצום מהיקום הגוסס של DC וזה לא היה בגלל סרט בלאק אדם שהיה בינוני במקרה הטוב וסרט כושל במציאות שהפסיד כסף עבור אולפני האחים וורנר. הדבר הכי טוב שהיה בסרט הזה (ועל זה יסכימו רוב הצופים) הייתה חזרתו של הנרי קאוויל לתפקיד סופרמן והעימות הפוטנציאלי שיכולנו לקבל בין סופרמן לבלאק אדם בעתיד.