10 סרטים מומלצים שיהיה פשע לפספס בשנת 2017 חלק ב

No Comments

10 סרטים חדשים לשנת 2017

בגלל ששנת 2017 עמוסה בכל כך הרבה סרטים גדולים, להם רובנו מצפים. היינו חייבים לפצל את רשימת ההמלצות הרגילה שלנו ל - 2 רשימות נפרדות. אספנו רשימה שכוללת כ 30 סרטים אותם סימננו לקראת 2017. את רשימת 20 סרטים מומלצים הראשונה של 2017 פרסמנו כבר בדצמבר 2016 והיום השלמנו את רשימת ההמלצות שלנו עם 10 סרטים חדשים נוספים אותם נקבל בחלקה השני של 2017.
בפוסט זה נפרט על אותה עשיריית סרטים חדשים שתגיע בחלקה השני של השנה.
תחזיקו חזק כי תצטרכו לשרוף הרבה מאוד כסף על כרטיסי קולנוע.
עברו כמה שנים מאז פרסום מאמר זה, אם אתם מחפשים את רשימת סרטי קולנוע המומלצת והעדכנית שלנו אתם מוזמנים לבקר כאן.

xry xryho nunkmho jsaho for july - december 2017
סרטים מומלצים שנקבל בחלקה השני של 2017

המלצות סרטים נוספות:

 1. סרטים מומלצים לשנת 2017 חלק א'
 2. סרטים מומלצים לשנת 2016
 3. סרטים מומלצים לשנת 2015
 • ספיידרמן השיבה הביתה - Spider-Man: Homecoming

זוהי כבר הגרסה השלישית בצמד העשורים האחרונים שסוני מציגה בפנינו את המותג של ספיידרמן. הפעם בניגוד לפעמים הקודמות ספיידרמן מצטרף ל MCU של מארוול ויהווה חלק מהיקום המורחב שלהם. זאת גם הסיבה שבסרט הקרוב נראה לצד טום הולנד גם את רוברט דאוני ג'וניור שיחזור לגלם את איירון מן וינסה לעזור לגיבור הצעיר להילחם בוולצ'ר של מייקל קיטון. ספיידרמן הוא אחד מגיבורי הקומיקס האהובים ביותר על חובבי מארוול ובסוני מונח המון על כף המאזניים בציפייה להצלחת הסרט.


שחקנים - טום הולנד, רוברט דאוני ג'וניור, מייקל קיטון, מריסה טומיי וזנדאיה.
בקולנוע - 6 ליולי 

 • כוכב הקופים המלחמה - War for the Planet of the Apes

סדרת סרטי כוכב הקופים היא ללא ספק המעניינת ביותר מכל סדרות הריבוטים / הרימייקים שסחפו את הוליווד בשנים האחרונות. הסרט הנוכחי הוא השלישי בסדרת הסרטים ואמור לסגור את הטרילוגיה הנוכחית שייקשר ישירות לסרט המופת שהתחיל את הכל אי שם בסוף שנות ה 60. מה שייחודי בטרילוגיה הנוכחית היא חילופי הדמויות המשמעותיות בצד של בני האנוש. בזמן שסיזר הופיע בכל שלושת הסרטים, הדמות הדומיננטית מצד בני האנוש התחלפה בכל אחד כל פעם מחדש. הפעם וודי הרלסון יהיה בן האנוש שיסחף את אחרוני בני האדם אחריו על מנת להיפגש לקרב האחרון מול מנהיג הקופים.

שחקנים - אנדי סירקיס, וודי הרלסון וג'ודי גריר.
בקולנוע - 13 ליולי 

 • דנקרק - Dunkirk

כריסטופר נולאן חוזר לביים ומגיע עם סרט מלחמה מרהיב בקיץ הקרוב. הסרט יתמקד באירועי מלחמת העולם השנייה ויתמקד בעיירת דנקרק (צרפת). עיירה בה נתקעו אלפי חיילים בריטים וצרפתים. הסרט מתאר את מבצע החילוץ של החיילים מהכתישה המתמשכת של הכוחות הגרמנים. בעלות הברית משתמשות בכל האמצעים העומדים לרשותם על מנת להציל את החיילים, אם זה ביבשה בים ובאוויר. נולאן התמקד כאן בפרטים הקטנים והסרט אמור להציג את האירועים כמה שיותר קרוב למציאות.

שחקנים – טום הארדי, קנת' בראנה וקיליאן מרפי.
בקולנוע - 20 ליולי

 • ולריאן ועיר אלף הכוכבים - Valerian and the City of a Thousand Planets

ללוק בסון כבר הרבה מאוד זמן אין נחת. רוב סרטיו בהם הוא לוקח חלק לא ממש מצליחים להתרומם מבחינת הצלחה בקופות. הפעם עם ולריאן נראה שבסון הולך על כל הקופה עם שילובם של מוטיבים מאווטאר ואלמנט החמישי. העלילה תתרכז בצמד סוכנים גלקטיים שייקחו על עצמם את המשימה של להציל פסגה המאוימת ע"י גוף מסתורי. פסגה בה חייזרים מכל הסוגים מתאספים על מנת לחלוק במידע על מנת לשפר את חיי תושבי היקום. ויזואלית הסרט ולריאן ועיר אלף הכוכבים נראה פשוט מרהיב. השאלה היא האם יש עלילה מספיק טובה שתיתן גב להצלחת הסרט בקולנוע. בואו נחזיק אצבעות ללוק בסון שההימור השאפתני שלו סוף סוף ייתן לו קצת נחת.


שחקנים - דיין דהאן, קארה דלווין, קלייב אוון, אייתן הוק וריהאנה.
בקולנוע - 20 ליולי

 • המגדל האפל - The Dark Tower

סרט שמבוסס על 8 הספרים של סטיבן קינג מאותה סדרת פנטזיה אפלה. העלילה מתרכזת באקדוחן שמנסה למצוא את דרכו לכיוון מגדל אפל, פיזית והן מבחינה מטפורית. לכל אורך הדרך משהו עוצר את הגיבור ומפריע לו להתקדם. עדיין לא ידוע אם הסרט הקרוב יתבסס על הספר הראשון בסדרת הספרים. בכל מקרה מה שמייחד את סדרת הספרים הנוכחית היא הקישוריות של הספור לאינספור ז'אנרים שונים (מערבון, איימה ומדע בדיוני) שנוגעים בצורה כזו או אחרת ליצירותיו הנוספות של סטיבן קינג.


שחקנים - מתיו מקונהיו, קתרין ויניק, אידריס אלבה ואבי לי.
בקולנוע - 10 לאוגוסט

 • קינגסמן מעגל הזהב - Kingsman: The Golden Circle

אחרי ההצלחה המפתיע של הסרט הראשון, זאת בכלל לא הפתעה שנקבל השנה את סרט ההמשך לאחד החיקויים היותר טובים לסדרת סרטי ג'יימס בונד. קינגסמן מעגל הזהב ימשיך להתרכז בכוכב של הסרט הראשון בו הוא ינסה שוב להציל את העולם בסטייל של ג'נטלמנים אנגלים. הסרט הראשון הפתיע רבים באיכותו הן מבחינת זרימה, עלילה וסצנות הפעולה שמצד אחד היו על גבול הפרודיה (כמו שהזכרנו) מנגד הצליחו לא להיות יותר מידי מגוחכות. הסרט הראשון הצליח היטב לשמור על באלאנס הן מבחינת סצנות הפעולה והן מבחינת העלילה המרכזית, נקווה שהסרט השני יעמוד בסטנדרטים אותם הציב הסרט הראשון.

שחקנים - טארון אגרטון, צ'אנינג טאטום, הלי ברי, ג'וליין מור ומארק סטרונג.
בקולנוע - 21 לספטמבר

 • בלייד ראנר Blade Runner 2049

35 שנה אחרי יצירת המופת של רידלי סקוט מגיע סרט ההמשך ליצירה ששינתה לחלוטין את ז'אנר מדע בדיוני. הריסון פורד חוזר לגלם את דקארד כאשר ריאן גוסלינג יהיה זה שיתפוס את מרכז הבמה. כמו בסרט המקורי גם בבלייד ראנר 2049 רידלי סקוט ינסה לבלבל את הצופה ולגרום לו לתהות על מהות החיים. האם יש זכות לאוכלוסייה מסוימת לשלוט ביד רמה כל כך על יצירותיהם? האם הכוח המופרז של הרוב הוא מוצדק ? והאם אפשר אחרת.

שחקנים - ריאן גוסלינג, רובין קייט, ג'ארד לטו, דייב בטיסטה והריסון פורד
בקולנוע - 5 לאוקטובר

 • ת'ור רגנרוק - Thor: Ragnarok

צמד סרטי ת'ור שמארוול שחררה עד היום היו דיי פושרים. הפעם, בפעם השלישית נראה שמארוול סוף כל סוף פגעה בול עם ת'ור. אם לא קיבלנו את פלאנט האלק בסרט סולו של הענק הירוק אנחנו נקבל אותו (לפחות גרסה מסוימת ממנו) בסרט השלישי בסדרת סרטי ת'ור - ת'ור רגנרוק. נראה שהפעם ת'ור מרוסק לחלוטין ובסרט החדש נראה אותו עובר בנייה משמעותית מחדש. בת'ור 3 אנחנו נראה שינוי כיוון משמעותי במבנה הסרט כאשר נטלי פורטמן לא תחזור אבל קאסט מאוד מרשים של שחקנים גדולים יופיע בסרט הקרוב על מנת להרחיב עוד יותר את העולם החדש של ת'ור, אותו אנחנו נראה על המסך הגדול.

שחקנים - כריס המסוורת, קייט בלאנשט, טום הידלסטון, מארק רופאלו, ג'ף גולדבלום וטסה תומפסון
בקולנוע - 2 לנובמבר

 • ליגת הצדק - Justice League

ליגת הצדק הוא היהלום הזוהר ביקום של די סי קומיקס. יש שיגידו שהסרט הזה מגיע מוקדם מידי לפני שהיקום של האחים וורנר באמת התבסס בקולנוע אבל בוורנר לא ממש סופרים אף אחד (חוץ מהמזומנים כמובן) ויציגו לקהל הרחב את הנבחרת המובחרת ביותר שלהם לגיבורי העל של די. סי קומיקס. נבחרת שתתאגד נגד אויב עוצמתי ותנסה לבנות עוד יותר את היקום של די סי בקולנוע. אחרי 3 סרטים שהתקבלו ברגשות מעורבים (איש הפלדה, באטמן נגד סופרמן וחוליית המתאבדים) הגיע וונדר וומן של גל גדות ונראה שהתקבל בצורה החיובית ביותר מבין ארבעת הסרטים של היקום. בוורנר ינסו לרכב על גל ההצלחה של גדות ויקוו ששנת 2017 תהיה המפנה לו הם קיוו.


שחקנים - בן אפלק, ג'ייסון ממואה, גל גדות והנרי קאוויל.
בקולנוע - 16 לנובמבר

 • מלחמת הכוכבים - פרק 8: אחרוני הג'דיי - Star Wars: The Last Jedi

אחרי הסרט הראשון בטרילוגיה המחודשת (הכוח מתעורר) בו עשינו היכרות עם שחקני המפתח החדשים בסדרה. באחרוני הג'דיי אנחנו נראה את הגיבורה הראשית (ריי) ממשיכה את המפגש שלה עם לוק סקייווקר כדי להשלים את אימוניה והפיכתה לאבירת ג'דיי. בצד האפל נראה שקיילו רן משלים עם זהותו ועם הצד אותו הוא בוחר לייצג. הסרט הוא ללא ספק מאורע החשוב ביותר עבור חובבי הסרטים של מלחמת הכוכבים וזאת הסיבה שהוא כנראה יהיה הצלחה מסחרית כמו כל שאר סרטי הסדרה.

שחקנים - דייזי רידלי, ג'ון בוייגה, מארק האמיל וקארי פישר.
בקולנוע - 14 לדצמבר

מקווים שנהנתם מרשימת ההמלצות שלנו לסרטי קולנוע של 2017. אם לדעתכם פיספסנו סרט שראוי להופיע ברשימה הנוכחית, אתם מוזמנים לציין זאות בתגובות. ואם במקרה פספסתם את החלק הראשון שלנו להמלצות סרטי 2017 אתם מוזמנים לבקר כאן ולהתעדכן.

מאמרים נוספים

נהניתם מהפוסט ?הרשמו לבלוג כדי להתעדכן בתכנים שלנו ישירות למייל !
back to top